068-615-51-58 Володимир 096-678-86-16 Андріян

Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Види газових котлів

    Сьогодні розглянемо різновиди газових котлів. Отже, від правильного вибору котла буде напряму  залежати мікроклімат нашого приміщення ,витрата газу .На сьогоднішній день існують такі види котлів: димохідний ,турбований ,конденсаційний. Одно та дво контурний .

    -Димохідний- це котел , який викидує продукти згорання через димохідний канал.

    -Турбований котел ( парапетний ) – відрізняєтся тим що не має димохідного каналу , а продукти згорання викидаются на зовні через трубу ,яка проходить через отвір в стіні . Відбуваєтся це за допомогою турбіни , саме тому їх називають турбо котли .

      -Конденсаційні котли -    це котли , які використовують максимальну кількість енергії ,яка утворюєтся під час конденсації водяної пари з вихідних газів . За допомогою цієї пари вода , яка надходить в котел , нагріваєтся спочатку нею, а вже потім її гріє газ в пальнику . Такі котли коштують дорожче , але за період використання дозволяють економити 15-17% газу . Вони зазвичай використовуются в будинках де є багато теплої підлоги , так як при низькотемпературному(38-40°C) режимі вони досягають максимальне ККД .

     - Одноконтурний котел- котел має один контур , та використовуєтся для опалення приміщення і не має контура ГВС . До таких котлів  можливе підключення комбінованого бойлера , і з його допомогою ми отримаємо ГВС .

     - Двоконтурний котел – котел який нагріває ГВС та опалення . Є два види : бітермічний та роздільний теплообмінник . Бітермічний теплообмінник  має набагато менший термін служби , так як гріє  ГВС і радіатори , та є чутливим до поганої води . Котли з роздільними теплообмінниками мають не сутєво вищу ціну , але є довговічними та не проблемними в використанні .

    В нашому інтернет магазині ви знайдете потрібний для вас товар , а наші менеджери поможуть зробити правильний вибір .

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно