068-615-51-58 Володимир 096-678-86-16 Андріян

Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Новини

 • 19 Лютого 2021 Циркуляційні насоси «Насосы плюс оборудование»

  Циркуляційні насоси «Насосы плюс оборудование»

  Торговельна марка «Насосы плюс оборудование» пропонує широкий асортимент продукції для систем опалення, вентиляції, гарячого водопостачання, кондиціонування за доступною ціною. На сайті waterpump.com.ua представлений каталог з докладним описом насосного обладнання. Представлена продукція сертифікована. Установка циркуляційних насосів від надійного виробника не вимагає багато часу та сил. Ви можете надовго забути про проблеми з опаленням.

  Види циркуляційних насосів ТМ «Насосы плюс оборудование»

  З кожним роком технічні характеристики продукції удосконалюються. Оновлюються моделі, встановлюються більш якісні та сучасні деталі високої міцності. На всі агрегати надається довгострокова гарантія. До основних переваг використання продукції «Насосы плюс оборудование» відносяться:

  • висока надійність;
  • простота монтажу та ремонту;
  • захист від пошкоджень;
  • зносостійкі деталі;
  • тривала експлуатація;
  • антикорозійні властивості.

  Циркуляційний насосний пристрій користується високим попитом серед населення. Розрізняють:

  • з мокрим ротором;
  • з сухим ротором.

  Моделі відрізняються по потужності та ККД. Другий варіант оптимальний для перекачування великих об'ємів рідини в великих конструкціях. Відрізняються тим, що мотори не стикаються з рідиною, що перекачується.

  Гарантія якості від ТМ «Насосы плюс оборудование»

  На всіх етапах виробництва дотримуються встановлені стандарти. Покупці можуть бути впевнені в тому, що агрегати гарантують безперебійне функціонування системи опалення та гарячого водопостачання. По класах енергоспоживання розрізняють:

  • клас А. Забезпечує безступінчасте регулювання частоти обертання;
  • класи C і D. Стандартні з трьома рівнями частоти обертання.

  На сторінці сайту можна детально познайомитися з кожною моделлю. Описано основні характеристики, показники потужності і гідності використання.

  Бренд, перевірений роками

  Неможливо уявити роботу опалювальних систем та функціонування «теплої підлоги» без насосних пристроїв компанії. При покупці важливо звернути увагу на:

  • спосіб приєднання;
  • монтажну довжину труб;
  • матеріал корпуса;
  • максимально допустимий напір.

  З огляду на вищевказані фактори, ви легко підберете якісний циркуляційний насос від торговельної марки «Насосы плюс оборудование» за доступною вартості!

 • 19 Лютого 2021 Відмінності фекальних електронасосів від дренажних

  Відмінності фекальних електронасосів від дренажних

  Обидва види електронасосів призначені для відведення води з затоплюваних приміщень; перекачування дощової та фільтраційної води; наповнення або осушення басейнів, ванн, водних атракціонів та забезпечення циркуляції води в них; подачі води з неглибоких колодязів, цистерн та відкритих водойм для систем поливу у садівництві, сільському та лісовому господарстві.

  Якщо казати про дренажні електронасоси (DSP ТМ «Насосы плюс оборудование»), то вони використовуються для перекачування води, в якій містяться тільки механічні домішки розміром до 35 мм та концентрацією механічних домішок не більше 3 кг/м3. При цьому показник кислотності перекачуваного середовища повинен знаходитися в межах pH5-9.

  На відміну від дренажних фекальні електронасоси (WQD ТМ «Насосы плюс оборудование»), можуть перекачувати середовища, у яких показник кислотності перебувати в межах pH4-10. Це означає, що даний вид електронасосів може використовуватися для перекачування рідин з малим вмістом біологічних відходів, стічних вод, відстояних каналізаційних вод, що містять колоїдні або маслянисті речовин. Іншими словами, дані електронасоси призначені для перекачування побутових стоків, у яких можуть міститися такі агресивні речовини як луги та кислоти. Концентрація домішок у перекачуваного середовища для фекальних електронасосів може досягати до 3 кг/м3. Здатність роботи електронасоса у таких умовах забезпечується матеріалом конструктивних деталей та його надійною конструкцією.

  Для приватного будинку найкраще підходить фекальний насос з подрібнювачем. Слід розуміти, що якщо у воді присутні тверді частинки, то це може швидко призвести до поломки пристрою.

  Області застосування

  Дуже важливо, щоб Ви визначилися, для яких цілей вам потрібен пристрій.

  Дренажний насос підходить для наступних цілей:

  • Перекачування великих об'ємів води;
  • Осушування підвалів або відведення вод;
  • Подачі води з колодязя або водоймища;
  • Осушування басейнів;
  • Поливу рослин.

  Що стосується фекального насоса, то він виконує зовсім інші завдання:

  • Виведення каналізації у септик;
  • Очищення вигрібних ям та септиків;
  • Виведення стоків з великим замулюванням.

  Моделі, у яких є поплавковий вимикач, дають можливість автоматизувати викачування стоків.

  Великий вибір насосів

  Дренажні та фекальні електронасоси торгових марок «Насосы плюс оборудование» та Sprut - якісне, надійне та довговічне обладнання, яке прослужить довгий час, не доставляючи жодних незручностей при правильній експлуатації.

 • 19 Лютого 2021 Насос GARDEN 1000-4Robot Новинка

  GARDEN 1000-4Robot 

  garden-1000-4robot-2

  Електронасос центробіжний багатоступінчастий заглиблений.

  ГАРАНТІЯ 18 МІСЯЦІВ

  Галузь застосування

  Призначений для забезпечення безперебійного водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів і інших споживачів чистою водою з колодязів, свердловин з внутрішнім діаметром не менше 200 мм, збірних резервуарів.

 • 22 Січня 2021 ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ МАРКУ СТАЛІ ДИМОХОДУ?

  УВАГА!!!

  Для надійної та безпечної роботи Вашого котла необхідно правильно підібрати димохід який буде відповідати температурному режиму опалювального приладу. Окрім температурного режиму необхідно також пам’ятати, що при згоранні газу та твердого палива в димохідній трубі утворюються кислоти (в тому числі і сірчана), а тому дуже важливо звернути увагу на марку нержавіючої сталі з якої виготовлена димохідна труба.

 • 24 Грудня 2020 ТИСК ПОВІТРЯ В ГІДРОАКУМУЛЯТОРІ НАСОСНОЇ СТАНЦІЇ?
  ТИСК ПОВІТРЯ В ГІДРОАКУМУЛЯТОРІ НАСОСНОЇ СТАНЦІЇ?

  Для підтримки стабільного тиску у системі водопостачання встановлюється гідроакумулятор.

  Він являє собою герметичну ємність, розділену еластичною мембраною. У баку накопичується рідина, яка роздається у потрібний момент. Яке значення тиску повітря має бути у гідроакумуляторі, встановлює виробник. При монтажі системи можна провести розрахунок оптимальних параметрів і самостійно внести корективи.

  Зазвичай нижній тиск складає близько 1.4 бар, а високе задається виробником і міняти його не рекомендується, запірна арматура може не витримати такі навантаження. Різниця між нижнім і верхнім показником не повинна перевищувати 1.5 бар, чим менше ця різниця, тим краще.

 • 24 Грудня 2020 ВПАВ ТИСК У СИСТЕМІ ОПАЛЕННЯ, ЩО РОБИТИ?
  ВПАВ ТИСК У СИСТЕМІ ОПАЛЕННЯ, ЩО РОБИТИ? ⠀
  1. У перші дні включення опалення - Із системи виходить повітря, що залишилося після заповнення теплоносієм.
   Потрібно випустити повітря через крани, та далі збільшити тиск до робочого.
  2. Після початку експлуатації - Необхідно накачати повітря до необхідного тиску в повітряну камеру, а через систему підживлення довести тиск у системі до необхідного.
  3. Теча теплоносія через що з'явилася негерметичність трубопроводу - Знайти місце течі та усунути.
 • 24 Грудня 2020 ЯК ПРАЦЮЄ НАСОСНА СТАНЦІЯ?
  ЯК ПРАЦЮЄ НАСОСНА СТАНЦІЯ?

  При вмиканні насосної станції активується насос, який вбирає воду. Вода потрапляючи до гідроакумулятор впливає на мембрану, збільшуючи тиск у системі. При досягненні необхідного тиску, електронасос автоматично перестає качати воду за рахунок реле. При зниженні тиску, насос заново включається.

  Насосна станція для приватного будинку складається з таких елементів:

  • Електронасос
  • Блок автоматики, який регулює роботу насоса
  • Гидроаккумулятор
  • Прилади для візуального контролю тиску в системі.

  Зазвичай, усі частини станції компактно зібрані, та встановлені безпосередньо на гидроаккумуляторе або спеціальній рамі, та являють собою єдину конструкцію, готову до застосування.

 • 21 Жовтня 2020 Що таке ТРИХОДОВИЙ КЛАПАН і який принцип його роботи

  Що таке ТРИХОДОВИЙ КЛАПАН і який принцип його роботи

  Простими словами - це невеликий інструмент, який регулює і розподіляє теплові потоки, що йдуть через нього. Клапан змінює інтенсивність потоку рідини, газу або повітря, за рахунок чого і змінюється температура.

  Фактично, він використовується для змішування гарячого і холодного потоку, який повертається після проходження по всіх опалювальних приладах.

  Триходовий клапан буває двох видів:

  Змішувальний.

  Розділюючий.

  Перший виконує функцію змішування, про яку ми писали вище - у нього два входи і один вихід. Також такий клапан ідеально підходить для установки теплої підлоги. Після проходження циклу холодна вода прямує назад в котел, де нагрівається. Інструмент цього типу виконує ще одну дуже важливу функцію - береже опалювальний прилад і продовжує термін його служби (теплу воду значно легше нагріти, ніж холодну).

  У розділюючого клапана два виходи, тому він підходить для поділу рідини на дві частини. Наприклад, якщо потрібно подати тепло в декількох напрямках одночасно. Функціональні особливості визначаються типом приводу, що знаходяться всередині.

  Все для опалення, водопостачання та каналізації - можете придбати у нас!

  с. Зимна Вода, вул. Юліана Опільського 15А

  тел. 067-615-51-58

 • 21 Жовтня 2020 Рушникосушарки з таймер-регулятором

  Сучасні рушникосушарки від Маріо з таймер-регулятором, допоможуть Вам економити електроенергію.

  За допомогою зручного інтерфейсу Ви встановлюєте необхідний час роботи таймеру, після закінчення встановленого періоду виріб автоматично вимикається.

  А за допомогою регулювання потужності можна встановити економічний режим. Проста у використанні рушникосушарка Маріо стане вашим надійним помічником у ванній кімнаті.

  Великий вибір стильних рушникосушарок можна придбати в нашому магазині:

  с. Зимна Вода, вул. Юліана Опільського 15А

  тел. 067-615-51-58

 • 21 Жовтня 2020 ЯК ЕКОНОМИТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕРМОГОЛОВКИ

  ЯК ЕКОНОМИТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕРМОГОЛОВКИ

  Опалювальний сезон не за горами, а тому слід подбати про те, як ефективно і економно користуватися опаленням.

  У попередніх постах ми писали про те, як доцільно економити завдяки програматорам для газового котла.

  Сьогодні розкажемо, чому необхідно встановити термоголовку на радіатор, і яким чином відбувається економія тепла.

  Звісно, температуру можна регулювати на самому газовому котлі, але в цьому випадку Ви регулюєте тільки температуру теплоносія, тобто води, а не температуру в приміщенні.

  Найважливішим є те, що термоголовка регулює температуру повітря, а не теплоносія. А також регулювання здійнюється окремо в кожному приміщенні, перекриваючи прохід теплоносія в радіаторі при досягненні заданого значення температури. Часто буває так, що одна кімната є "холоднішою", ніж інші (наприклад, є кутовою або розміщена в північному напрямку), в такому випадку кожен радіатор з термоголовкою буде працювати з різною потужністю і економити надлишок тепла.

  Таким чином Ви досягнете не тільки ідеального комфорту у Вашому житлі, а й економії газу.

  с. Зимна Вода, вул. Юліана Опільського 15А

  тел. 067-615-51-58

 • 21 Жовтня 2020 Мідь для опалення

  У нас є все для опалення! І навіть МІДЬ

  Вже багато років в Україні в системах комунікацій використовують усіма відомі мідні труби і фітинги, які чудово себе зарекомендували.

  Крім того , їх досить активно використовують у системах опалення завдяки їх високій теплопровідності.

  Також купити таке обладнання рекомендують для транспортування питної води, як холодної, так і гарячої, природного газу та палива, в системах кондиціонування і сонячних батареях.

  Переваги мідних фітингів для труб:

  • високий межа робочої температури;
  • широкий спектр застосування - для відводу води , повітря , газу і масла;
  • мідні фітинги мають можливість з`єднання з такою арматурою , як крани , змішувачі та рзні опалювальні прилади ;
  • монтаж досить простий ;
  • бактерицидні властивості міді ;
  • висока зносостійкість фітингів.

  с. Зимна Вода, вул. Юліана Опільського 15А тел. 067-615-51-58

 • 13 Травня 2020 Продаж каналізації

  Компанія «Warmtap» представляє весь спектр зовнішніх каналізаційних труб та фітингу виробництва компанії Магнапласт.
  Magnaplast - це частина німецького холдингу, керуючого заводами з виробництва продуктів із пластику у всій Європі. Із початку діяльності компанія керується принципом виробництва високоякісного товару за конкурентними цінами. Система контролю якості гарантує високу якість сировини і виробленої продукції.

 • 23 Березня 2020 Розрахунок кількості труби на теплу підлогу

  Онлайн калькулятор кількості труби на теплу підлогу

  тела підлога

 • 24 Лютого 2020 Металопластикові труби

  Металопластикові труби та їх переваги:
  Для проведення в будівлі опалення та гарячого водопостачання в багатьох країнах світу сьогодні використовують металопластикові труб. Вони відмінно функціонують і демонструють хороший коефіцієнт корисної дії завдяки своїм температурним і гідравлічним характеристикам, відповідаючи при цьому всім гігієнічним вимогам.

 • 19 Грудня 2019 УХИЛ МЕРЕЖ КАНАЛІЗАЦІЇ

  За роки проектування мереж водопроводу та каналізації спілкуєшся з багатьма людьми: з замовниками, архітекторами, дизайнерами, монтажниками, проектувальниками інших розділів. І найбільш часто виникає професійне питання: - З яким ухилом треба прокладати каналізацію? Зрозуміло, відповідь на це питання має бути обґрунтованою. Ну а підставу найкраще шукати в нормативній документації. Всередині будівель практично завжди використовуються труби малих діаметрів, скористаємося СНіП для внутрішніх мереж.

 1 2 3 4 5 > 
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно