068-615-51-58 Володимир 096-678-86-16 Андріян

Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Новини

 • 15 Квітня 2022 підвищенням вартості сировини

  Шановні клієнти. На жаль, у зв'язку із підвищенням вартості сировини, ціни на продукцію змінюються доволі часто, тому ми не завжди в змозі вчасно оновити наші прайс листи до актуальних. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 • 13 Листопада 2021 ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДКЛЮЧИТИ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ ДО КОТЛА

  ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДКЛЮЧИТИ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ ДО КОТЛА

  Останнім часом для опалення приміщень все частіше використовують теплі підлоги. Щоб такий варіант обігріву був ефективним, необхідно розібратися, як підключити теплу підлогу до котла. Адже саме від цього буде залежати надійність, безпека та ефективність застосування обладнання.

 • 07 Листопада 2021 Стабілізатор напруги

  Стабілізатори для газового котла захищають котел від перепадів напруги, забезпечують його стабільну роботу у разі низької і високої напруги на лінії. Якщо вони виходять за межі допустимих значень, стабілізатор автоматично відключає плату від електрики. Електронна плата забезпечує включення і виключення пальника, налаштування температурного режиму, контролює тягу у димоході і функціонування інших вузлів і деталей опалювального агрегату. Однак, вона чутлива до зміни параметрів мережі, тому часто виходить з ладу.

  Слід врахувати, що блок автоматики відноситься до основних регулюючих вузлів котла, його ремонт, або заміна можуть коштувати до 40% від ціни опалювального обладнання. Крім того, поломка, пов'язана з перепадами навантаження у мережі, не відноситься до гарантійних випадків, якщо під час його експлуатації не використовувався нормалізатор вирівнювання параметрів електромережі, тому міняти плату доведеться за свій рахунок.

  Інтернет-магазин Warm Tap пропонує асортимент сертифікованих стабілізаторів, які швидко призводять параметри електричного струму до норми і забезпечують подання вхідної напруги 220/380 В на побутові електроприлади. Правильний вибір Стабілізатора гарантує цілодобове якісне електропостачання і захищає від поломок.

  Купити Стабілізатор для опалення у Львові по хорошій ціні? У нас в магазині широкий асортимент товарів. Також здійснюємо доставку по Україні, в Київ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Калуш, Долина,Коломия,Новояворівськ, Яворів, Стрий, Славське, Сколе, Самбір, Турка, Городок, Зимна Вода, Жовква, Рава-Руська, Червоноград, Сокаль, Радехів, Броди, Буськ та інші міста. Порівнюйте товари, читайте характеристики та відгуки, дивіться фото та замовляйте в надійному інтернет магазині Warm Tap. Зручна доставка, офіційна гарантія все для наших клієнтів!

 • 07 Листопада 2021 Газові котли

  Газові котли в магазині «Warm Tap»

  Залежно від фірми - виробника і марки котла потужність таких опалювальних приладів може розрізнятися від 12 до 35 kw. У зв'язку з цим опалюватися може приміщення будь площею від невеликої квартири в 50 м.кв. до величезних апартаментів в 350 квадратів. Їх вартість при цьому набагато нижче. Так, підлоговий котел аналогічної потужності обійдеться в 2 - 2,5 рази дорожче, ніж настінний. Безсумнівним плюсом придбання настінного газового котла є те, що монтується він дуже просто. Ця перевага не тільки для робітників з монтажу. Це також велика економія для покупця. Вартість монтажу настінного газового котла істотно нижче, ніж монтаж окремої котельні з насосами, бойлером і розширювальним котлом. Завдяки невеликим розмірам і різноманітній кольоровій гамі настінний газовий котел з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр. Настінні газові котли розрізняють за кількома параметрами:

  • За потужністю. Визначити потужність котла для приміщення дуже просто. Потрібно виміряти площу приміщення. На кожні 10 квадратних метрів площі приміщення витрачатися 1 кВт потужності котла.
  • За способом розпалювання. Так, це можуть бути котли газові настінні з електричним або з п’єзо-розпалом. Більш простий і економічний перший варіант. А сама пальник котла може бути зі стабільною потужністю горіння або ж модуляційної, тобто в ній передбачена можливість регулювання горіння і тепловіддачі котла.
  • За числом контурів. Газові котли розрізняють на одноконтурні та двоконтурні. Перші будуть тільки опалювати приміщення, другі ж, крім своєї основної функції, також будуть паралельно забезпечувати будинок гарячою водою. Двоконтурні газові котли також розрізняють на котли з вмонтовуваним бойлером та котли з нагріванням проточної води.
  • Газові котли діляться за способом видалення продуктів згоряння на котли з природною тягою (так звані «каміни») і з примусовою тягою («турбо - котли»). У «камінах» передбачена відкрита камера згоряння, а в «турбо - котлах» - закрита.

  Завдяки настінному газовому котлу можна більше не залежати від комунальних служб. У будинку або квартирі завжди буде комфортна температура. При цьому використання газового обладнання істотно заощадить бюджет сім'ї. Купити газовий котел у Львові по хорошій ціні? У нас в магазині широкий асортимент товарів. Також здійснюємо доставку по Україні, в Київ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Калуш, Долина,Коломия,Новояворівськ, Яворів, Стрий, Славське, Сколе, Самбір, Турка, Городок, Зимна Вода, Жовква, Рава-Руська, Червоноград, Сокаль, Радехів, Броди, Буськ та інші міста. Порівнюйте товари, читайте характеристики та відгуки, дивіться фото та замовляйте в надійному інтернет магазині Warm Tap. Зручна доставка, офіційна гарантія все для наших клієнтів!

 • 07 Листопада 2021 Твердопаливні котли

  Твердопаливні котли у магазині Warm Tap.

  В загальному існує декілька видів твердопаливних котлів, їх відмінність полягає у :
  - Типі палива за допомогою якого вони будуть виробляти тепло,
  - Матеріалі з якого вироблений котел,
  - Внутрішній конструкції розташування теплообмінників,
  - Виді спалювання палива.

  Серед величезної кількості твердопаливних котлів кожна людина здатна вибрати котел відповідний до власних вимог і фінансових можливостей маючи невеликий запас знань.

  У нас в магазині «Warm Tap» Ви можете найти такі торгові марки як ( Stropuva, SAS, Defro, Candle, Viadrus, Віта Клімат, Бизон, Atmos, Кронас чи Kronas, Altep, Neus та інші... )

  Найбільшою популярністю користуються твердопаливні котли які можуть спалювати деревину і деревні відходи з вологістю до 20%. Твердопаливні котли на дровах можна розділити на дві категорії за принципом спалювання дров:


  Твердопаливні котли класичного горіння.
  До цієї групи можна віднести більшість чавунних і сталевих твердопаливних котлів в яких відбувається природний, неконтрольований процес горіння.

  В цих котлах, Вмтоновлюють датчики, що відстежують температури води яка знаходиться в котлах.

  Ці датчики зєднанні металевим ланцюжком, який веде до повітряної заслінки. Коли температура теплоносія в котлах твердопаливних досягає рівня вище заданого вами, повітряна заслінка самостійно перекривається та процес спалювання зменшується.

  Якщо температура зменшується, заслінка трішки відкриває доступ повітрю. У покращених твердопаливних котлів встановлений вентилятор наддування, електронні датчики температури і пульт управління, що робить експлуатацію котла комфортнішою.

  Перевага цієї групи твердопаливних котлів є їх відносно невелика ціна, простота в обслуговування і експлуатації.

  Основним недоліком - не тривалий час горіння на одній загрузці ( в середньому 4-8 годин), що забезпечить вам часті візити в котельну для нарубки і завантаження дров.

  Щоб вирішити такі проблеми краще всього поставити та зробити обв'язку котла з акумуляційною ємкістю ( Теплоакумулятор). Цей бак буде накопичувати та зберігати тепло, яке виробив котел, атакож він буде підтримувати систему опалення після того як котел загасне.
  Серед твердопаливних котлів "класичного горіння" слід виділити котли таких торговельних марок як SAS, Defro, Viadrus, Atmos, Кронас чи Kronas, Altep, Neus. Дані твердопаливні котли наділені хорошою якістю та відмінно зарекомендувалися на українському та європейському ринках.


  Твердопаливні котли тривалого горіння.
  До цієї групи котлів можна долучити такі Литовські котли Stropuva і Candle. Та Українські – твердопаливний котел Кронас чи Kronas , Altek, Neus

  Принцип їхньої роботи простий - паливо горить (тліє) зверху вниз як свічка, і по усьому діаметру і висоті вбудована водяна сорочка.

  Перевагою є те, що у цих котлах горить тільки верхній слой палива, що дозволяє збільшити час горіння на дровах до 30 годин!

  А твердопаливні котли Stropuva мають універсальну модель з позначенням "U" яка може працювати на вугіллі до 5 діб!

  Твердопаливні котли Stropuva і Candle повністю енергонезалежні (за винятком універсальних котлів Stropuva в яких встановлений вентилятор наддування). Основна перевага твердопаливних котлів Stropuva і Candle - це час горіння на одному завантаженні, таких показників не дасть жоден твердопаливний котел на дровах.

  Також в активах у цих котлів конкурентна ціна, що робить їх лідерами на ринку дров'яних твердопаливних котлів.

  Слабі стороги є - а це не можливість до загрузки котла під час горіння та вимоги до палива, дрова потрібно використовувати добре висушені (не перевищувати 20%) і невеликої довжени - до 60см, а вугілля вищої якості з низьким коефіцієнтом зашлакованності.

  Ці твердопаливні котли потребують правильний монтаж, згідно вимог до димаря і самого приміщення котельної.

  Особливу увагу зверніть на вибір потужності котла.

  Приблизно, 1 кВт потужності котла потрібно для опалювання 10 кв. м приміщення, добре утепленого, з висотою стель до 3 м. Потрібно мати на увазі, що ця формула приблизна.

  Спеціалісти дають пораду розраховувати коефіцієнт 1.3 у випадку, якщо вам невідомо які тепловтрати вашого будинку.

  Остаточний розрахунок потужності, варто довіряти тільки професіоналам, які окрім площі (об'єму) врахують ще безліч чинників, серед яких, матеріал і товщина стін, тип, розмір, кількість і розташування вікон та інші чинники.

  Купити Твердопаливний котел, котел у Львові по хорошій ціні? У нас в магазині широкий асортимент товарів. Також здійснюємо доставку по Україні, в Київ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Калуш, Долина,Коломия,Новояворівськ, Яворів, Стрий, Славське, Сколе, Самбір, Турка, Городок, Зимна Вода, Жовква, Рава-Руська, Червоноград, Сокаль, Радехів, Броди, Буськ та інші міста. Порівнюйте товари, читайте характеристики та відгуки, дивіться фото та замовляйте в надійному інтернет магазині Warm Tap. Зручна доставка, офіційна гарантія все для наших клієнтів!

 • 06 Листопада 2021 Стабілізатори напруги
  Стабілізатори напруги забезпечують безпечну роботу різної електронної апаратури при провалах і сплесках напруги. Ці прилади підтримують вихідний сигнал в необхідних значеннях і запобігають пошкодженню обладнання підвищенням або зниженням мережевої напруги.
  Стабілізатори напруги Aruna серії SDR є автоматичними однофазними стабілізаторами напруги релейного типу і призначені для підтримки напруги 220 В електромережі з метою забезпечення якісного електроживлення та захисту різного побутового обладнання (електронасосів, комп'ютерів, телевізорів тощо) від підвищеної, зниженої напруги та стрибків напруги в електромережі. Принцип дії релейних стабілізаторів напруги полягає в автоматичному перемиканні секцій (обмоток) автотрансформатора за допомогою електромагнітних реле.
  Переваги
  - Широкий робочий діапазон вхідної напруги
  - Висока швидкість реакції на зміну напруги у електромережі
  - Висока стійкість до перешкод в електричній мережі і імпульсним підвищень напруги
  - Відсутність спотворення синусоїдальної форми напруги електромережі
  - Простота експлуатації
  - Висока надійність і тривалий термін служби
  Наша адреса: с. Зимна Вода, вул. Ю. Опільського 15А
  тел. 096-67-88-616
  068-615-51-58
 • 06 Листопада 2021 Нове надходження товару.
  Нове надходження товару.
  Алюмінієві радіатори Global та біметалеві радіатори Hertz.
  Алюмінієві та біметалеві радіатори опалення - широко використовуються в автономному й централізованому опаленні.
  Перевагами алюмінієвих та біметалевих радіаторів є:
  - Висока тепловіддача;
  - Сучасний дизайн;
  - Невелика вага, що забезпечує спрощення монтажних робіт;
  - Швидкий обігрів приміщення;
  - Доступна цінова політика;
  Наша адреса: с. Зимна Вода, вул. Ю. Опільського 15А
  тел. 096-67-88-616
  068-615-51-58
  Нет описания фото.
 • 06 Листопада 2021 Майданчик Рясне-Руське
  Запрошуємо Вас, на наш торговий майданчик. 
  У нас представлений широкий вибір каналізації та фітингу, садових люків та водостічних систем.
  Для Вас, ми зробили акцент на якісні та надійні матеріали та зручність розташування.Ласкаво просимо! Рясне-Руське, Кільцева дорого, навпроти АЗС Сокар 
 • 19 Лютого 2021 Циркуляційні насоси «Насосы плюс оборудование»

  Циркуляційні насоси «Насосы плюс оборудование»

  Торговельна марка «Насосы плюс оборудование» пропонує широкий асортимент продукції для систем опалення, вентиляції, гарячого водопостачання, кондиціонування за доступною ціною. На сайті waterpump.com.ua представлений каталог з докладним описом насосного обладнання. Представлена продукція сертифікована. Установка циркуляційних насосів від надійного виробника не вимагає багато часу та сил. Ви можете надовго забути про проблеми з опаленням.

  Види циркуляційних насосів ТМ «Насосы плюс оборудование»

  З кожним роком технічні характеристики продукції удосконалюються. Оновлюються моделі, встановлюються більш якісні та сучасні деталі високої міцності. На всі агрегати надається довгострокова гарантія. До основних переваг використання продукції «Насосы плюс оборудование» відносяться:

  • висока надійність;
  • простота монтажу та ремонту;
  • захист від пошкоджень;
  • зносостійкі деталі;
  • тривала експлуатація;
  • антикорозійні властивості.

  Циркуляційний насосний пристрій користується високим попитом серед населення. Розрізняють:

  • з мокрим ротором;
  • з сухим ротором.

  Моделі відрізняються по потужності та ККД. Другий варіант оптимальний для перекачування великих об'ємів рідини в великих конструкціях. Відрізняються тим, що мотори не стикаються з рідиною, що перекачується.

  Гарантія якості від ТМ «Насосы плюс оборудование»

  На всіх етапах виробництва дотримуються встановлені стандарти. Покупці можуть бути впевнені в тому, що агрегати гарантують безперебійне функціонування системи опалення та гарячого водопостачання. По класах енергоспоживання розрізняють:

  • клас А. Забезпечує безступінчасте регулювання частоти обертання;
  • класи C і D. Стандартні з трьома рівнями частоти обертання.

  На сторінці сайту можна детально познайомитися з кожною моделлю. Описано основні характеристики, показники потужності і гідності використання.

  Бренд, перевірений роками

  Неможливо уявити роботу опалювальних систем та функціонування «теплої підлоги» без насосних пристроїв компанії. При покупці важливо звернути увагу на:

  • спосіб приєднання;
  • монтажну довжину труб;
  • матеріал корпуса;
  • максимально допустимий напір.

  З огляду на вищевказані фактори, ви легко підберете якісний циркуляційний насос від торговельної марки «Насосы плюс оборудование» за доступною вартості!

 • 19 Лютого 2021 Відмінності фекальних електронасосів від дренажних

  Відмінності фекальних електронасосів від дренажних

  Обидва види електронасосів призначені для відведення води з затоплюваних приміщень; перекачування дощової та фільтраційної води; наповнення або осушення басейнів, ванн, водних атракціонів та забезпечення циркуляції води в них; подачі води з неглибоких колодязів, цистерн та відкритих водойм для систем поливу у садівництві, сільському та лісовому господарстві.

  Якщо казати про дренажні електронасоси (DSP ТМ «Насосы плюс оборудование»), то вони використовуються для перекачування води, в якій містяться тільки механічні домішки розміром до 35 мм та концентрацією механічних домішок не більше 3 кг/м3. При цьому показник кислотності перекачуваного середовища повинен знаходитися в межах pH5-9.

  На відміну від дренажних фекальні електронасоси (WQD ТМ «Насосы плюс оборудование»), можуть перекачувати середовища, у яких показник кислотності перебувати в межах pH4-10. Це означає, що даний вид електронасосів може використовуватися для перекачування рідин з малим вмістом біологічних відходів, стічних вод, відстояних каналізаційних вод, що містять колоїдні або маслянисті речовин. Іншими словами, дані електронасоси призначені для перекачування побутових стоків, у яких можуть міститися такі агресивні речовини як луги та кислоти. Концентрація домішок у перекачуваного середовища для фекальних електронасосів може досягати до 3 кг/м3. Здатність роботи електронасоса у таких умовах забезпечується матеріалом конструктивних деталей та його надійною конструкцією.

  Для приватного будинку найкраще підходить фекальний насос з подрібнювачем. Слід розуміти, що якщо у воді присутні тверді частинки, то це може швидко призвести до поломки пристрою.

  Області застосування

  Дуже важливо, щоб Ви визначилися, для яких цілей вам потрібен пристрій.

  Дренажний насос підходить для наступних цілей:

  • Перекачування великих об'ємів води;
  • Осушування підвалів або відведення вод;
  • Подачі води з колодязя або водоймища;
  • Осушування басейнів;
  • Поливу рослин.

  Що стосується фекального насоса, то він виконує зовсім інші завдання:

  • Виведення каналізації у септик;
  • Очищення вигрібних ям та септиків;
  • Виведення стоків з великим замулюванням.

  Моделі, у яких є поплавковий вимикач, дають можливість автоматизувати викачування стоків.

  Великий вибір насосів

  Дренажні та фекальні електронасоси торгових марок «Насосы плюс оборудование» та Sprut - якісне, надійне та довговічне обладнання, яке прослужить довгий час, не доставляючи жодних незручностей при правильній експлуатації.

 • 19 Лютого 2021 Насос GARDEN 1000-4Robot Новинка

  GARDEN 1000-4Robot 

  garden-1000-4robot-2

  Електронасос центробіжний багатоступінчастий заглиблений.

  ГАРАНТІЯ 18 МІСЯЦІВ

  Галузь застосування

  Призначений для забезпечення безперебійного водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів і інших споживачів чистою водою з колодязів, свердловин з внутрішнім діаметром не менше 200 мм, збірних резервуарів.

 • 22 Січня 2021 ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ МАРКУ СТАЛІ ДИМОХОДУ?

  УВАГА!!!

  Для надійної та безпечної роботи Вашого котла необхідно правильно підібрати димохід який буде відповідати температурному режиму опалювального приладу. Окрім температурного режиму необхідно також пам’ятати, що при згоранні газу та твердого палива в димохідній трубі утворюються кислоти (в тому числі і сірчана), а тому дуже важливо звернути увагу на марку нержавіючої сталі з якої виготовлена димохідна труба.

 • 24 Грудня 2020 ТИСК ПОВІТРЯ В ГІДРОАКУМУЛЯТОРІ НАСОСНОЇ СТАНЦІЇ?
  ТИСК ПОВІТРЯ В ГІДРОАКУМУЛЯТОРІ НАСОСНОЇ СТАНЦІЇ?

  Для підтримки стабільного тиску у системі водопостачання встановлюється гідроакумулятор.

  Він являє собою герметичну ємність, розділену еластичною мембраною. У баку накопичується рідина, яка роздається у потрібний момент. Яке значення тиску повітря має бути у гідроакумуляторі, встановлює виробник. При монтажі системи можна провести розрахунок оптимальних параметрів і самостійно внести корективи.

  Зазвичай нижній тиск складає близько 1.4 бар, а високе задається виробником і міняти його не рекомендується, запірна арматура може не витримати такі навантаження. Різниця між нижнім і верхнім показником не повинна перевищувати 1.5 бар, чим менше ця різниця, тим краще.

 • 24 Грудня 2020 ВПАВ ТИСК У СИСТЕМІ ОПАЛЕННЯ, ЩО РОБИТИ?
  ВПАВ ТИСК У СИСТЕМІ ОПАЛЕННЯ, ЩО РОБИТИ? ⠀
  1. У перші дні включення опалення - Із системи виходить повітря, що залишилося після заповнення теплоносієм.
   Потрібно випустити повітря через крани, та далі збільшити тиск до робочого.
  2. Після початку експлуатації - Необхідно накачати повітря до необхідного тиску в повітряну камеру, а через систему підживлення довести тиск у системі до необхідного.
  3. Теча теплоносія через що з'явилася негерметичність трубопроводу - Знайти місце течі та усунути.
 • 24 Грудня 2020 ЯК ПРАЦЮЄ НАСОСНА СТАНЦІЯ?
  ЯК ПРАЦЮЄ НАСОСНА СТАНЦІЯ?

  При вмиканні насосної станції активується насос, який вбирає воду. Вода потрапляючи до гідроакумулятор впливає на мембрану, збільшуючи тиск у системі. При досягненні необхідного тиску, електронасос автоматично перестає качати воду за рахунок реле. При зниженні тиску, насос заново включається.

  Насосна станція для приватного будинку складається з таких елементів:

  • Електронасос
  • Блок автоматики, який регулює роботу насоса
  • Гидроаккумулятор
  • Прилади для візуального контролю тиску в системі.

  Зазвичай, усі частини станції компактно зібрані, та встановлені безпосередньо на гидроаккумуляторе або спеціальній рамі, та являють собою єдину конструкцію, готову до застосування.

 1 2 3 4 5 6 > 
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно