+38068-615-51-58 Володимир +38099-012-7760 Володимир
Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Новини

 • 19 Грудня 2019 УХИЛ МЕРЕЖ КАНАЛІЗАЦІЇ

  За роки проектування мереж водопроводу та каналізації спілкуєшся з багатьма людьми: з замовниками, архітекторами, дизайнерами, монтажниками, проектувальниками інших розділів. І найбільш часто виникає професійне питання:

  - З яким ухилом треба прокладати каналізацію?

  Зрозуміло, відповідь на це питання має бути обґрунтованою. Ну а підставу найкраще шукати в нормативній документації. Всередині будівель практично завжди використовуються труби малих діаметрів, скористаємося СНіП для внутрішніх мереж.

 • 22 Листопада 2019 Мега знижки! Чорна п'ятниця!
  Чорна п'ятниця у WARMTAP!
  Спецпропозиція від компанії WARMTAP мінус 15% на всі бойлери!!!
  І тільки цього тижня шалені знижки на весь асортимент товару до 20%!!!
  Акція триває з 22 листопада до 1 грудня!
 • 27 Березня 2019 Економія палива і шляхи досягнення економії

  Економія палива і шляхи досягнення економії - це один з найважливіших питань, з якими користувачі зустрічаються в період опалення і при покупці твердопаливного котла.

 • 22 Січня 2019 Конденсаційний котел - чи варто вибрати, як застосувати

  Конденсаційний котел - чи варто вибрати, як застосувати

  При спалюванні палива утворюється багато водяної пари, які в звичайних котлах викидаються разом з газом на вулицю. При цьому йде і енергія, яка була витрачена на утворення пари.Конденсаційні котли можуть отримувати додаткову енергію, яка виділяється при конденсації водяної пари у вихідних газах.Для цього їх теплообмінник повинен бути холодніше, ніж температура конденсації водяної пари в даних умовах, це приблизно 56 градусів. Далі детальніше про особливості конструкції та застосування конденсаційних котлів.

  Як влаштований і як працює конденсаційний котел

  У конденсаційному котлі є два теплообмінника. Газ від згоряння палива, перш ніж потрапити в димохід, надходить на другий холодний теплообмінник (всередині рідина надходить з обратки опалення). На ньому відбувається конденсація водяної пари. Чим нижче температура поверхні другатеплообмінника, тим повніше буде конденсуватися вода і більше енергії виділиться.Для цього температура рідини в системі опалення повинна бути порівняно низькою. Бажано, щоб не більше 30 градусів.

  Як відомо зі звичайним котлом температура теплоносія піднімається до 70 градусів (подача), а потім надходить назад в котел, охолодити приблизно на 20 градусів, тобто температура обратки близько 50 градусів. Для підвищення енерговіддачі в холодну пору котел розігрівають сильніше - 80 / 60.Для конденсаційного котла бажаний ежім 40/30 градусів.

 • 14 Листопада 2018 Чорна П'ятниця на Опалення Warm Tap,вул.Моринецька 7

  ЗНИЖКИ !!!! ЗНИЖКИ !!!!! ЗНИЖКИ! !! ! ! ТИЖДЕНЬ ХАЛЯВИ!ВСТИГНИ ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ ПРИ КУПВЛІ БУДЬ-ЯКОГО ТОВАРУ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ.

 • 05 Квітня 2018 Компанія Warmtap пропонує вам крани та запірну арматуру компанії СТА

  Компанія Warmtap пропонує вам крани та запірну арматуру компанії СТА. Компанія займає лідерську позицію на ринку України. Шарові крани та латунь преміум сигменту,усилені стінки , відповідність ГОСТам. Ми пропонуємо вам широкий асортимент продукії.
  деталі трубопроводів - відводи крутогнуті, трійники, заглушки, переходи
  опалення - заглушки чавунних радіаторів, кран Маєвського, ніпель, футорки
  фітинги сталеві, латунні і чавунні - згони, контрагайкі, муфти, різьблення трубні, американки, куточки і трійники
  фланці точені (наскрізні, комірні і глухі)
  байпаси під клапан до циркуляційних насосів в комплекті
  клапани зворотні муфтові і меж фланцеві
  вентилів запірних
  засувок сталевих, чавунних і латунних
  затвори дискові "Баттерфляй"
  фільтри газу і води фланцеві і муфтові
  крани кульові для газу і води
  крани шарові-американка для води
  прокладки фланця, лічильників газу і води, муфтових з'єднань (американка)
  пакувальні матеріали - льон, паста і ФУМ-стрічка
  зварювальні електроди і металовироби - гайки і болти
  Продукція користуєтся попитом як в сантехнічних магазинах так і в промислових підприємствах. Наші клієнти це пожарні служби,комунальні підприємства,будівельні фірми,хімічні та харчові підприємства

 • 27 Березня 2018 Обчислюємо тепловтрати будинку

  Розрахунок опалення приватного будинку можна зробити самостійно, провівши деякі виміри і підставивши свої значення в потрібні формули. Розповімо, як це робиться.

  Зміст

  • Обчислюємо тепловтрати будинку
  • Визначаємося з температурним режимом
  • Підбір потужності радіаторів
  • Гідравлічний розрахунок системи опалення
  • Вибираємо котел
  • Обчислюємо об’єм системи опалення
  • Монтаж системи опалення приватного будинку – вибір труб
 • 15 Березня 2018 Колектори для котельні

  Колектор призначений для рівномірного розподілу теплоносія в системах опалення різного типу.Теплоносієм може бути будь-яка призначена  для цього рідина,найчастіше вода.Застосування розподільчого колектора для котельні  дозволяє забезпечити рівномірний розподіл тепла по радіаторах або інших опалювальних приладах(тепла підлога ,бойлер),а також налаштовувати їхчи регулювати,не відключаючи при цьому опалювальну систему.Колектори можуть бути також спарені з гідрострілкою.Отвори вирізані за допомогою газоплазмової різки.Зварювання проходить у середовищі сумішей аргону і вуглекислого газу.Фарбування порошковою фарбою.

     Гідравлічна стрілка використовуєтся для розподілення декількох гідравлічних контурів для виключення впливу їх один на одний,і забезпечення різниці температур між подачею та звороткою не більше ніж 15 градусів.Гідравлічна стрілка забезпечує стабільну роботу котла з постійними параметрами,що дозволяє підвищити термін служби котла і зменшити витрати палива.

 • 05 Березня 2018 Електричні котли в магазині WARMTAP

  На сьогоднішній день активне будівництво котеджів і заміських будинків для успішної реалізації постійно вимагає впровадження сучасних технологій і новітніх засобів інженерного забезпечення. Одним з найбільш важливих елементів такого забезпечення є опалення. На грамотний вибір оптимальної системи опалення впливає безліч факторів: екологічні аспекти, доступність конкретного виду палива, обсяг споруджуваного об'єкта, проектно-архітектурні рішення, фінансові можливості і багато іншого. Правильно оцінити всі аспекти будь-якого виду опалення буває важко, особливо, якщо враховувати  великий вибір обладнання, яке представлене на сучасному ринку.

  Останнім часом в суспільстві спостерігається стійка тенденція, при якій відбувається все більший перехід від централізованої системи опалення до автономної системи, коли теплом забезпечується конкретна квартира, кілька квартир або окреме приміщення. Особливу популярність серед автономних теплосистем отримала система стаціонарного електроопалення, в якій використовуються електрокотли для опалення, перетворюють електрику в тепло без будь-яких проміжних теплоносіїв.

  Котли електричні досить успішно застосовуються для опалення житлових будинків, адміністративних і виробничих будівель. За своєю специфікою котли електричні мають ряд незаперечних переваг.

 • 01 Березня 2018 Душова стійка

     

  Gerts провідний китайський виробник арматури, фітингів та іншого сантехнічного обладнання. Грамотна розробка деталей і дизайну з сукупністю міцних і довговічних матеріалів головна концепція компанії. Результат якості оцінений відгуками і практикою покупця. Однією з причин такого популярного споживчого інтересу базовий матеріал при виготовленні обладнання нержавіюча сталь. Кожен новий елемент проходить тестування на міцність і якість, тому виробництво виключає можливі помилки і брак. Головний акцент компанія ставить на безпеку, за відомою всім причини сантехніка повинна бути міцною, в іншому випадку постраждати можуть і ваші сусіди. Озброюючись характерними особливостями інтернет- магазин «Warm Tap» з гордістю представляє красиві і надійні Gerts змішувачі.

 • 21 Лютого 2018 6 порад для економії тепла в будинку!

  6 порад для економії тепла в будинку!

  У даній статті ми розповімо як домогтися максимальної економії на опалення приватного і заміського будинку. Розглянемо як знизити прямі тепловтрати будинку, правильно підібрати і налаштувати котел на максимальну економію, поради по системі опалення, провітрювання та додаткового обладнання.

 • 20 Лютого 2018 Автономне опалення квартир

    На сьогоднішній день в багатьох людей стоїть питання якісного облаштування теплопостачання квартири.Це дає змогу почуватись комфортно навіть в найхолоднішу зиму.За допомогою правильного монтажу та вдало підібраних матеріалів можна досягнути максимальної економії та зручності.

       Для того щоб визначити ,яка система підійде саме вам , розглянемо пару варіантів існуючих опалювальних систем.

 • 19 Лютого 2018 Види газових котлів

    

      Сьогодні розглянемо різновиди газових котлів. Отже, від правильного вибору котла буде напряму  залежати мікроклімат нашого приміщення ,витрата газу .На сьогоднішній день існують такі види котлів: димохідний ,турбований ,конденсаційний. Одно та дво контурний .

 • 19 Лютого 2018 Акція на змішувачі Gerts

  Ми представляємо вашій увазі прекрасні змішувачі з нержавіючої сталі - марка сталі 304. Змішувач має унікальний красивий дизайн та надзвичайно спроможну ціну.

  Змішувач для кухні одноважільний - сантехнічний прилад, призначений для регулювання і змішування гарячої і холодної води, що дозволяє отримати єдиний потік з максимально комфортною температурою. Даний змішувач призначений для кухонної раковини і являє собою корпус з виливом, що має керуючий елемент у вигляді важеля, що дозволяє "запам'ятовувати" температуру води, яка імпользовалась перед цим. У комплекті йде: змішувач, кріплення, підводки.

  Характеристики та конфігурація вироби, а також комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. За внесення виробником зміни, магазин відповідальності не несе.

 • 01 Червня 2017 Компанія Warmtap на виставці Aqua Therm

  В місті Київ проходить виставка Аква Терм 2017.Компанія Warm tap завжди слідкує за новинками які появляются на ринку опалювальної техніки,для того щоб рішення в розробці проекту монтажу ваших котелень було якісним та економічно вигідним.Ми співпрацюєм тільки з лідерами та перевіреними виробниками та брендами.Один з таких це компанія CANDLE,яка на виставці представила новий котел на пелетти з автоматичною подачею та пальником.Теплообмінник виготовлений з сталі товщиною 6 мм,наявність водяної рушти а також мікропроцесор,який  забезпечує постійну роботу котла.Його дуже легко обслужить будь-який споживач.

  Також плідно співпрацюєм з компанією HIDROMIX,яка пропонує комплексні та правильні рішення при монтажі котелень.Виготовляє колектора та гідрострілки любої складності та потреби

  Компанія Hidromix виробник #1 в Україні по колекторах та групах швидкого монтажу котельні.
  А саме головне надійний партнер та хороша людина в лиці Миколи Карлова.

 1 2 3 4 > 
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно