068-615-51-58 Володимир 096-678-86-16 Андріян

Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Стабілізатор напруги

Стабілізатори для газового котла захищають котел від перепадів напруги, забезпечують його стабільну роботу у разі низької і високої напруги на лінії. Якщо вони виходять за межі допустимих значень, стабілізатор автоматично відключає плату від електрики. Електронна плата забезпечує включення і виключення пальника, налаштування температурного режиму, контролює тягу у димоході і функціонування інших вузлів і деталей опалювального агрегату. Однак, вона чутлива до зміни параметрів мережі, тому часто виходить з ладу.

Слід врахувати, що блок автоматики відноситься до основних регулюючих вузлів котла, його ремонт, або заміна можуть коштувати до 40% від ціни опалювального обладнання. Крім того, поломка, пов'язана з перепадами навантаження у мережі, не відноситься до гарантійних випадків, якщо під час його експлуатації не використовувався нормалізатор вирівнювання параметрів електромережі, тому міняти плату доведеться за свій рахунок.

Інтернет-магазин Warm Tap пропонує асортимент сертифікованих стабілізаторів, які швидко призводять параметри електричного струму до норми і забезпечують подання вхідної напруги 220/380 В на побутові електроприлади. Правильний вибір Стабілізатора гарантує цілодобове якісне електропостачання і захищає від поломок.

Купити Стабілізатор для опалення у Львові по хорошій ціні? У нас в магазині широкий асортимент товарів. Також здійснюємо доставку по Україні, в Київ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Калуш, Долина,Коломия,Новояворівськ, Яворів, Стрий, Славське, Сколе, Самбір, Турка, Городок, Зимна Вода, Жовква, Рава-Руська, Червоноград, Сокаль, Радехів, Броди, Буськ та інші міста. Порівнюйте товари, читайте характеристики та відгуки, дивіться фото та замовляйте в надійному інтернет магазині Warm Tap. Зручна доставка, офіційна гарантія все для наших клієнтів!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно