068-615-51-58 Володимир 096-678-86-16 Андріян

Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Що потрібно знати про вибір бойлера?

Що потрібно знати про вибір бойлера?

Бойлер – це спеціалізований нагрівач, який легко може вирішити проблеми відсутності центрального водопостачання гарячої води. Для того, щоб бойлер був надійним та довговічним приладом до його вибору слід віднестися максимально уважно.

Вибір бойлеру – це важливий процес, під час якого, переш за все, слід звернути увагу на об’єм та потужність приладу. Вибирати об’єм бойлеру слід відштовхуючись від загальної кількості джерел споживання води, а також від кількості членів родини, які проживають в будинку. Також необхідно звернути увагу на внутрішнє оброблення бойлеру. Найкращім варіантом буде склофарфор або емаль.

Вибирати кращий бойлер для води треба за типом живлення. Електричний бойлер є найпопулярнішим вибором, який передбачає потужність до 3 кВт для невеликого приладу та до 6 кВт для більш об’ємного бойлеру. За варіантом нагріву води нові бойлери діляться на накопичувальний, поточний та бойлери непрямого нагріву.

Бойлери непрямого нагріву користуються великим попитом в комплекті до твердопаливних котлів.

Для того, щоб отримати експертну консультацію та купити бойлер високої якості Вам достатньо лише зв’язатися з спеціалістами Інтернет магазину Warm Tap.

Інтернет магазин Warm Tap – це широкий вибір сертифікованих бойлерів та тільки доступні ціни. Також компанія Warm Tap займається оптовим та роздрібним продажем опалювальної техніки.

З повагою,

Дирекція компанії «Warm Tap»

Життя Наповнене Теплом!

warmtap.com.ua

manager@warmtap.com.ua

+38068-615-51-58 +38099-012-77-60
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно