068-615-51-58 Володимир 096-678-86-16 Андріян

Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Радіатори Caloree Акція

У нашому магазині Warm Tap вимаєте можливість придбати батареї (радіатори) TM Caloree зі Знижкою 20 %

Нагадуємо компанія Warm Tap займається оптовим продажем опалювальної техніки, у нас є цікаві пропозиції для магазинів та монтажних організацій. Звертайтесь за телефонами.

Переваги радіаторів Caloree.

Широкий Асортимент Продукції
З повністю автоматичної виробничої лінії, Caloree пропонує сталеві панельні радіатори з 6 різних варіантів висоти( 300, 400, 500, 600, 750, 900 мм ), довжина 28 різних варіантів від 300 мм до 3000 мм ( збільшення з інтервалом 100 мм ) і 7 різних моделей ( Тип 10, Тип 11, Тип 20, Тип 21, Тип 22 Тип 30 Тип 33 ). Цей сорт продукт допомагає Caloree зустрітися відмінні вимогам різних регіональних ринків.

Тривалий Гарантійний Термін
Caloree сталеві панельні радіатори виготовляються у відповідності з EN 442 норм, використовуючи новітні технології виробництва радіатора існуючих в ЄС. Таким чином, Caloree може запропонувати 10-річну гарантію роботи для своїх радіаторів.

Естетичний Дизайн
Caloree сталеві панельні радіатори призначені для опалення володіють високою потужністю, витривалістю тиску за допомогою комп'ютеризації імітація аналіз і методи проектування, отримані спільно з німецькими опалення науки інститут комплекту hlk в Штутгарті.

Плоска Поверхня Радіаторів
Caloree пропонує горизонтальні і вертикальні плоскі поверхні, радіатори з елегантним і де люкс варіантів поверхні.

Міцний і безпечний
З 13 тест 10 бар робочий тиск Caloree сталеві панельні радіатори механічно надійним і довговічним.

Висока Ефективність Опалення
Широка зона конвекторів та оптимальною шириною Caloree сталеві панельні радіатори включають продукти для забезпечення ефективної і високою тепловіддачею.

З повагою,
Дирекція компанії «Warm Tap»
Життя Наповнене Теплом!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно