068-615-51-58 Володимир 096-678-86-16 Андріян

Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Колективні димоходи від Версія Люкс

Компанія Warm Tap пропонує димохідні труби, Колективні димоходи від ТМ Версія Люкс.

Колективні димоходи


Колективні димоходи для поквартирного опалення розроблені для створення загальної системи опалення та вентиляції як в нових будівлях, так і замість застарілих димоходів.
Колективні димоходи у Львові від компанії Warm Tap для поквартирного опалення виробництва ТОВ «Версія Люкс» дають можливість споживачеві істотно економити свої фінанси: регулювати, відстежувати і контролювати витрати палива та енергії. Більше того, ремонт і сервісне обслуговування систем колективних димоходів вимагає значно менших грошових витрат у порівнянні з комунальними інженерними.
Ми пропонуємо колективні димоходи компанії «Версія Люкс» - це якісна газощільна система поквартирного відведення димових газів, яка повинна бути встановлена в будь-якій сучасній будівлі. Колективні димоходи для поквартирного опалення можна розташувати не тільки у внутрішній шахті будови ( наприклад так якодностінний димохід), але й на фасаді, ззовні будівлі(коаксіальні і двостінні)
Warm Tap пропонуэ коаксіальні, двостінні й одностінні системи поквартирного димовідведення у Львові, вул. Шевченка 154.
Зазвичай, при проектуванні індивідуального опалення приділяється особлива увага вибору котла. але не менш важливим питанням є облаштування димовідведення, так як від цього залежить стабільна та економічна робота опалювального обладнання. Згідно з прийнятим в 2007 році державним стандартом ДСТУ Б В.2.5-33:2007, регламентується встановлення колективних димоходів замість застарілої технології викиду димових газів на фасад будинку.

Недоліки використання методу викиду димових газів на фасад:

                   - Існує ризик конденсації та замерзання вологи в патрубку забору повітря, що всвою чергу призводить до зменшення ККД котла, і навіть до його аварійної зупинки.
- Тактовий режим роботи сучасного котельного обладнання сприяє обмерзанню фасаду будинку і подальшому його руйнуванню.
- Потрапляння димових газів у квартири, які знаходяться на верхніх поверхах. - Існує ризик конденсації та замерзання вологи в патрубку забору повітря, що всвою чергу призводить до зменшення ККД котла, і навіть до його аварійної зупинки.
- Тактовий режим роботи сучасного котельного обладнання сприяє обмерзанню фасаду будинку і подальшому його руйнуванню.
- Потрапляння димових газів у квартири, які знаходяться на верхніх поверхах.


Warm Tap пропонує два варіанти монтажу димохідної системи «повітря-газ»

Димохід, змонтованний у шахті з бетонних блоків.
Труби виготовляються  з кислотостійкої нержавіючої сталі, строк служби, при правильній експлуатації, дорівнює строку експлуатації будинку.
Блоки виготовляються партнерами ТОВ «Версія Люкс» з високоякісних імпортних матеріалів.
У порівнянні з і ншими блоками, конструкція даних відрізняється підвищеною міцністю. Вони відповідають вимогам ДСТУ 88.2.7-7:2008.
Коаксіальна система- Димохід типу «труба в трубі», що складається з елементів, які розташовані в шахті з нержавіючої сталі.
Дана система від попередньої відрізняється тим, що не потребує фундаменту. перевагою є швидкість та легкість монтажних робіт.
Герметичність системи забезпечується сидіконовими ущільнювачами, які є набагато зручнішою і більш сучасною альтернативою силіконовому герметику.

Загальні положення

До одного димохідного стояка, змонтованого в бетоній шахті, можна підключити до 10 теплогенераторів з закритою камерою згорання згідно ДСТУ Б В.2.5-33:2007. Після проведення аеродинамічних розрахунків допускається підключення більше 10 теплогенераторів. ТОВ «Версія Люкс» має в своєму доробку 16-поверхові будівлі, де використовується колективна система димовідведення. Система має спеціальну ємність для збирання та відведення конденсату в каналізацію та ревізійні отвори для  технічного обслуговування.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно