068-615-51-58 Володимир 096-678-86-16 Андріян

Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Як правильно обрати твердопаливний котел?

Як правильно обрати твердопаливний котел?

Сьогодні, твердопаливні котли широко використовуються для опалення приміщень різного цільового призначення. В залежності від масштабу опалювальної території та від конструкційних особливостей приладу слід обирати «правильний» котел.

Розрізняють сталеві твердопаливні котли з чавуну.  У якості палива для котла з чавуну слід обирати паливні гранули, дрова або ж вугілля. Під час вибору приладу з чавуну слід звернути увагу на розміри дверей у топці. Чим вони є більшими, тим  зручніше буде  завантажити туди паливо.

Котли є таких видів:

Твердопаливний котел традиційного горіння. Основними представниками яких є ТМ SAS, Defro, Viadrus, Candle, Atmos …

Твердопаливний котел тривалого горіння. Основними представниками яких є ТМ Candle, Stropuva.

Зазвичай твердопаливний котел з чавуну обирають для опалення у промислових цілях. Такий котел має значну вагу, тому його необхідно встановлювати на фундаменті з бетону.

Сталевий твердопаливний котел виготовляється з жароміцної сталі та є оснащеними сучасними блоками управління. Перевагою сталевих котлів є те, що є можливість опалювати приміщення навесні або холодним літом за допомогою електрики, а взимку використовувати вугілля. Такими котлами можна легко підтримувати оптимальний мікроклімат у приміщенні у будь-яку пору року. Саме тому сталеві твердопаливні котли найчастіше обирають для теплого будинку.

Вибрати не дорогий твердопаливний котел високої якості та від кращих фірм-виробників Ви зможете в Інтернет магазині Warm Tap просто зараз.

Якщо вас зацікавить співпраця телефонуйте або пишіть на e-mail:  manager@warmtap.com.ua.

З повагою,

Дирекція компанії «Warm Tap»

manager@warmtap.com.ua

тел. +38099-012-77-60

тел. +38068-615-51-58

сайт: warmtap.com.ua

Життя Наповнене Теплом!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно