068-615-51-58 Володимир 096-678-86-16 Андріян

Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Електричні котли в магазині WARMTAP

Пристрій електричного котла

Котел електричний купити може кожен, але не кожен знає його пристрій. Основним елементом електричного котла є теплообмінник. Він складається з бака з тенами  і електронного блоку управління. Однак сучасні електричні котли провідних виробників - більш складні і функціональні в своєму пристрої. Як правило, вони поставляються вже укомплектованими розширювальним баком, циркуляційним насосом.

Електрокотли для опалення та гарячої води - економічні

Природно, що при введенні в експлуатацію системи, в тому числі і опалювальної, ми намагаємося, щоб економія електроенергії при цьому була максимальною. Для цього електрокотли для опалення і гарячої води роблять з кількома фазами потужності. Подібна особливість дозволяє експлуатувати ці агрегати не на повну потужність. Будь-який такий котел обладнаний термостатом, який задає температурний режим для теплоносія. Як тільки температура піднімається до заданих показників, Тени в автоматичному режимі вимикаються, і навпаки, як тільки температура знижується нижче заданих параметрів - ТЕНи включаються. Оснащені електронними блоками управління, електрокотли для опалення в автоматичному режимі покроково збільшують потужність до тих пір, при яких підтримується необхідна температура повітря. У тому випадку, коли електричний котел підключений до виносного термостата або програматора, з`являється можливість підтримувати температуру на постійному рівні або змінювати її згідно заданим графіком. Використання саме такої системи здатне забезпечити максимальну економію електроенергії.  

Підлогові електричні котли, як правило, більш потужні (від 60 кВт) і призначені для обігріву дуже великих площ. Але більшість електричних котлів проводиться для настінного монтажу. Це агрегати з потужністю до 60 кВт і опалювальною площею до 600 м. кв. 

Основні переваги опалення за допомогою електричних котлів: 

- Екологічна безпека - немає шкідливих викидів (іншими словами, не пересушується повітря, не спалюється пил і кисень, немає сторонніх запахів і шкідливих викидів). Показник електромагнітних наведень нижче, ніж у побутових приладів і відповідає всім європейським стандартам; 
- Не потрібно влаштовувати димохід, виділяти місце під котельню; 
- Високий ступінь безпеки. Немає необхідності використовувати газ, інші горючі суміші (при якісному монтажі всієї електричної проводки, а також установці пристроїв захисного відключення на струм витоку і автоматів відключення на коротке замикання повністю виключається можливість пожежі та ураження струмом); 
- Не потрібне додаткове місце для зберігання палива; 
- Установка такого котла зазвичай обходиться дешевше монтажу обладнання на інших видах палива; 
- Простота в експлуатації (електрокотли для опалення в своєму конструктивному вирішенні набагато простіші, ніж газовий і твердопаливний); 
- Невисока вартість 

Переваги застосування електрокотла в якості резервного

В Україні застосування доступних за ціною електрокотлів набирає все більшої популярності. Котел електричний - ціна, давно нікого не ставить у глухий кут. Єдине, що іноді може хвилювати деяких покупців, це вибір способів застосування котла, адже найчастіше електричний котел використовують як допоміжну систему опалення. Наприклад, якщо в якості основної теплосистеми у вас задіяний газовий або твердопаливний котел, але з газом трапляються регулярні перебої, а може, ви просто не проживаєте в будинку постійно, то найбільш оптимальним варіантом для вас буде установка електричного котла. Як правило, підключається він до діючої системи і знаходиться в режимі очікування, не споживаючи електроенергію. Як тільки основний котел виходить з ладу, і температура знижується, вбудований температурний датчик реагує на ці зміни, і в роботу включається резервний електричний котел, який підтримує заданий температурний режим, виключаючи тим самим розморожування системи, що дуже зручно, особливо коли дома нікого немає.

В магазині WARMTAP запропоновані котли чеського виробника MORA TOP

MORA-TOP - чеський виробник опалювального і водогрійного обладнання, який протягом вже двох століть приносить тепло і затишок в будинку своїх споживачів. Віковий досвід в поєднанні з сучасними технологіями виробництва роблять продукцію MORA-TOP якісної і надійної.
Компанія випускає широку лінійку продуктів: настінні газові котли, газові проточні водонагрівачі, електричні настінні котли, підлогові чавунні котли, накопичувальні водонагрівачі комбіновані і непрямого нагріву, а також повний набір аксесуарів.
Продукція MORA-TOP дарує своїм споживачам неповторну атмосферу комфорту і зручності.
Більше 60% продукції підприємства постачається на експорт: в Англію, Францію, Німеччину, країни Бенілюксу, Польщу, Угорщину, Словаччину, країни СНД і Балтії. МОРА "володіє 87% чеського ринку побутових плит, 60% словацького і 50% угорського ринку. При цьому продукція для всіх ринків проводиться на одних і тих же виробничих лініях.

Запорука успішної діяльності компанії - багатий досвід, пильну увагу до якості продукції і постійний рух вперед.
Використання передових технологій в процесі виробництва і високу якість продукції Mora, представленої в компанії Аквапоінт, підтверджуються сертифікатом ISO 9001. Запорука успішної діяльності компанії - багатий досвід, пильну увагу до якості продукції і постійний рух вперед.

Купити Mora Top для системи опалення в інтернет магазині Warm Tap м. Львів вул.Шевченка 154 з доставкою в міста України: Київ, Львів, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, Трускавець, Хмельницьк, Стрий, Червоноград, Сокаль, Калуш, Долина, Миколаїв та інші.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно