068-615-51-58 Володимир 096-678-86-16 Андріян

Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Димоходи Версія Люкс в магазині Warm Tap

Магазин Warm Tap представляє вашій увазі Димоходи з нержавіючої сталі, які являються універсальними та можуть виконувати свою функцію з будь-яким обладнанням для опалення приміщення.

Димоходи від компанії Версія Люкс зручними в монтажі та не займають багато площіКомпанія Версія Люкс випускає труби від0,25м-0,- (найбільша довжина труби 1 метр)- Велика кількість комплектуючих позволяє змонтуватилюбу систему димоходу. ТОВ «Версія-Люкс» пропонує димарі з кислотостійкої і жароміцної нержавіючої сталі.

Димоходи можуть використовуватись для конденсаційного газового котла так і камін та дров'яні печі. Дуже важливе питання правильно вибрана товщина стіни труби з нержавійки. Для газових котлів потрібно монтувати 0,5-0,6 мм товщина стінки труби, А для твердопаливних котлів, камінів і т.д 0,8 або 1 мм, все залежить від температури димохідних газів.

Одностінний димохід з нержавійки має основне призначення це гільзування цегляного каналу. Це надійно захищає існуючий димохід від впливу конденсату, який утворюється при роботі опалювальної техніки.

Двостінні димоходи з утепленням
Основне призанчуння - це монтаж димоходу зовні будинку (прибудований димохохід)- використовувати потрібно утеплені димохідні труби. Використовують їх як для газових котлів так і для твердопаливних котлів.
Ізольована труба складається з внутрішньої і зовнішньої труби (кожуха). Між трубами наповненно пресованим мінераловатний ізоляційний матеріал на основі базальтової породи товщиною 30-35 мм, який може витримувати температурний режим до 1000 º С також у низька тепловтрата. Конденсат в таких димоходах майже відсутній. Двостінний димохід з утепленням чудово зберігає температуру димохідних газів - запобігаючи зниження тяги в зимовий період.

Утеплення наповнювачом відбувається обладнанням автоматично, тому димоходи Версія Люкс є довговічними і пожежобезпечними.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно