068-615-51-58 Володимир 096-678-86-16 Андріян

Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Димоходи ТМ Версія-Люкс

Компанія Warm Tap постійно розширяє асортимент товару.

На даному етапі у нас появився повний асортимент димохідних систем ТМ Версія-Люкс. Компанія Версія-Люкс - це провідна компанія - лідер-виробник в Україні по виробництві димарів.

ТОВ «Версія-Люкс» представляє димарі з кислотостійкої і жароміцної нержавіючої сталі. Завдякицим характеристикам вироби ТМ Версія-Люкс має широкий спектр використання - від конденсаційних газових котлів до камінів та дров'яних печей. З огляду на це, обов'язковим є вибір правильної товщини стінки труби з нержавіючої сталі. Для газоподібного палива рекомендується товщина стінки 0,5-0,6 мм, тоді як для твердого - 0,8 або 1 мм, в залежності від температури димових газів.

Димохідна система з нержавіючої сталі є універсальною та може працювати з будь-яким опалювальним устаткуванням. Також димоходи Версі-Люкс зручний тп простий в монтажі, вони займають невелику площу. Завдяки модульності (найбільша довжина труби - 1 метр) з комплектуючих можна зібрати димохідну систему будь-якої конфігурації.

Одностінні димоходи

Одностінні димоходи з нержавіючої сталі призначені для гільзування цегляних каналів. Вони надійно захищають існуючий димохід від впливу агресивного конденсату, що утворюється в процесі роботи сучасних опалювальних приладів.

Одностінні системи використовуються для прокладки димового каналу тільки всередині опалювального приміщення, або як вставки в існуючий цегляний димохід газового котла, каміна, печі та ін. ..

Двостінні димарі

Для облаштування димарів зовні приміщення (прибудовані димоходи, частина димоходу, яка перебуває над дахом) використовуються утеплені димарі (сендвіч).

Попередньо ізольовані труби складаються з внутрішньої і зовнішньої труби (кожуха). Між ними знаходиться пресований мінераловатний ізоляційний матеріал на основі базальтових порід товщиною 30-35 мм, що витримує температурний режим до 1000 º С і володіє низькою теплопровідністю. Це дозволяє звести до мінімуму утворення агресивного конденсату. Також за рахунок ізоляції двостінні димарі максимально зберігають температуру димових газів, запобігаючи зниженню тяги в зимовий період.

Якщо вас зацікавить співпраця телефонуйте або пишіть на e-mail:  manager@warmtap.com.ua.

З повагою,

Дирекція компанії «Warm Tap»

manager@warmtap.com.ua

тел. +38099-012-77-60

тел. +38068-615-51-58

Життя Наповнене Теплом!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно