068-615-51-58 Володимир 096-678-86-16 Андріян

Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Автономне опалення квартир

    На сьогоднішній день в багатьох людей стоїть питання якісного облаштування теплопостачання квартири. Це дає змогу почуватись комфортно навіть в найхолоднішу зиму.За допомогою правильного монтажу та вдало підібраних матеріалів можна досягнути максимальної економії та зручності.

     Для того щоб визначити ,яка система підійде саме вам , розглянемо пару варіантів існуючих опалювальних систем.

      Системи теплопостачання відрізняются розводкою :

     - Однотрубною – всі джерела віддачі тепла  підключено послідовно,що виключає можливість контролю температури .

    - Двотрубною – це коли радіатори підключенні так,що їх можливо відключити ,і тим самим контролювати теипературу в приміщенні .

    - Колекторна – радіатори підключаются до колектора , з якого розходятся контури по квартирі ,що дозволяє контролювати теипературу кожного з них . 

    Найпопулярніші оплювальні системи : радіатори , тепла підлога (можливо з термоголовкою для регулювання температури). Радіатори бувають :чавунні , алюмінієві , сталеві , біметалічні . 

-Чавунні – використовуются в системах центрального опалення , та для опалення промислових приміщень . Перевагою таких радіаторів є чудова стійкість до корозії , міцність  , довговічність , та велика теплова потужність . Але в таких радіаторів є свої недоліки ,це велика вага та складність проведення монтажних робіт .

  - Алюмінієві радіатори -  такі радіатори характеризуются високою тепловіддачею , малою вагою , простотою монтажу . До недоліків можна віднести недешеву ціну , наявність різьбових зєднань і слабку стійкість до корозії .

  - Сталеві радіатори – це панельні конструкції , які виготовляются з листів , товщиною  не менше 1.2 мм . Рекомендуєтся використовувати в приватних або малоповерхових будинках.

До переваг можна віднести , довговічність , великий вибір розмірів , оптимальне співвідношення ціни та якості . Недоліки нажаль також присутніи . Вони не стійккі до гідроудару , не підходять для теплопостачання відкритого типу .

  Популярною сьогодні є система теплої підлоги . Вона заслужила свою потребність тим , що має комфортний розподіл тепла в середині приміщення , рівномірний обігрів , і сумісна з багатьма сучасними технологіями (можливе підключення всякого роду термрегуляторів , які дають змогу зекономити до 40 % енергії ) . Саме тому обладнати квартиру чи будинок сучасними системами  зараз це не тільки модно але й дуже вигідно . Перевагою теплої підлоги є рівномірний розподіл тепла , відсутність конвекційних потоків , недорога і нескладна установка .

Потужність  можна підібрати  таким чином:

  • На 1 м2 необхідно 100 Вт - цієї потужності цілком достатньо, щоб використовувати даний тип опалювальної системи для більшості приміщень;• На 1 м2потрібно 150 Вт - такий тип опалювальної системи використовується як додаткове джерело тепла в кімнаті або повноцінна система опалення в передпокої;
  •  Це можна коротко написати про види опалення,але ми рекомендуємо довірити  цю справу професіоналам,адже це ваш комфорт  та ваша економія в майбутньому . Компанія WARM TAP проводить монтаж різного роду приміщень , від виробничих до квартир в багатоповерхівках .

 

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно