068-615-51-58 Володимир 096-678-86-16 Андріян

Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Автономне опалення для квартир

Автономне опалення для квартир

Сьогодні, перехід на автономне опалення є вірним рішенням для та комфортного пожежобезпечного проживання. Перевагою автономного опалення є значна фінансова економічність під час споживання теплової енергії, а також максимальна екологічність.

 Для того, щоб нова система опалення була довговічною та ефективною до її вибору слід віднестися максимально уважно.

Автономне водяне опалення є одним з найпопулярніших варіантів теплого дому. Індивідуальне опалення даного типу працює за принципом «нагрів води» та швидко розповсюджує тепло по квартирі. Якщо Ви обираєте водяне опалення, то наступним кроком стане вибір «правильного» котла. Крім того, автономне водяне опалення може бути, як з природнім, так і з примусовим видом циркуляції води. Якщо, автономне опалення в квартирі відноситься до примусового типу, то слід додатково придбати електричний насос, який виконує функцію перекачування води. Індивідуальне опалення з природньою циркуляцією не буде потребувати додаткової електроенергії.

Для того, щоб отримати експертну консультацію з питань підбору котла та комплектуючих для автономного опалення Вам достатньо  тільки зв’язатися з менеджерами Інтернет магазину Warm Tap.

З повагою,

Дирекція компанії «Warm Tap»

Життя Наповнене Теплом!

warmtap.com.ua

manager@warmtap.com.ua

+38068-615-51-58 +38099-012-77-60
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно