068-615-51-58 Володимир 096-678-86-16 Андріян

Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

6 порад для економії тепла в будинку!

Порада № 1 Теплоізоляція будинку - ключовий фактор витрати на опалення. Рекомендується встановлювати склопакети, приділяти увагу теплоізоляції покрівлі та підлоги, а також стін на стадії будівництва або ремонту. Для готових будинків можна замовити тепловизионное обстеження, де буде видно основні місця потрібних для теплоізоляції. Тепловтрати будинку на покрівлю, перекриття, стіни і вікна доводиться до 70%.

Порада №2 Якщо приміщення котельні стоїть  окремо, або котел топить дві поруч стоячі будівлі, то потрібно приділяти увагу теплоізоляції теплотраси, не забуваємо і про гідроізоляцію, так як промокла мінеральна вата є дуже хорошим провідником тепла.

Порада №3 При виборі котла потрібно приділити уваги потужності, і вибору найоптимальнішого варіанта для вашого будинку. Не потрібно брати котел з великим запасом по потужності на опалення. Будинок з площею 100м ² і котел потужністю 24кВт взимку при температурі повітря -28 ° C буде споживати в день 9-10кВт тепла. Котел на 24кВт може працювати не виключаючи в діапазоні від 9 до 24кВт з оптимальним ККД. Опалювальний сезон в середньому від регіону до регіону становить 5-6 місяців максимальна низька розрахункова температура тримається від 1-3 тижнів, де котел працює без зупинки з оптимальною ККД. В інший час котел працює в режимі тактовання - тобто щоб видати 6кВт в міжсезоння, котел починає включитися і вимикаються один раз в 3 хвилини. Це загрожує підвищеною витратою газу, так як перед пуском котла продувається камера згоряння, вуличне повітря остуджує систему опалення або виганяє тепле повітря з приміщення, і підвищує знос самого котла. Якщо котел вже куплений з великим перевищенням по потужності на опалення, можна домогтися максимальної економії його налаштуванням: Програмно встановити час між пусками котла максимально можливе (якщо підтримує котел) Знизити максимальну потужність котла на опалення до 30%, що скласти близько 12кВт Якщо приміщення до 100м ² - встановити кімнатний термостат (бажано програмований). Він дозволить не перетоплювати приміщення, а програмування додатково заощадити на опалення, якщо вночі або під час відсутності мешканців виставити знижену температуру 18 ° C, а вранці, ввечері і вихідні комфортні 22-24 ° C Якщо приміщення понад 100м ² - можна встановити вуличний датчик: в разі потепління на вулиці вдень під час відсутності мешканців вдень, або під час сну вночі котел автоматично знизить температуру системи опалення, тим самим підтримає комфортну температуру в будинку, і також додатково заощадить на опалення Одночасно може бути і кімнатний і вуличний датчик температур. Виконання даних рекомендацій дозволить сумарно заощадити до 20% на витраті газу.

Порада №4 Конденсаційний котел встановлений замість звичайного традиційного котла може давати відразу економію від 15 до 35% До 15% в традиційних система з радіаторами (зони високої температури) До 20% в змішаних системах (високої і низької температури) До 35% в системах "тепла підлога" (зони низької температури)

Порада №5 Установка терморегулятора (термоголовок на радіатори) щоб не перетоплювати окремо взяте приміщення. У великих будинках, різні кімнати (центральні або кутові) мають різні тепловтрати. Терморегулятори не тільки трохи заощадять, але і додадуть комфортної температури у всіх приміщеннях

Порада №6 Рекомендується провітрювати приміщення кілька разів на день, ненадовго відкривати вікна. При цьому настійно не рекомендується тримати вікна постійно відкритими, так як це приводити до значних втрат тепла. Якщо навіть частина з наведених рад буде виконана, то Ви можете розраховувати на економію в розмірі 20-30%

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно