+38068-615-51-58 Володимир +38099-012-7760 Володимир
Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Новини

 • 23 Травня 2016 Компанія Candle розширяє свій асортимент !!!

  Компанія Warm Tap представляє вашій увазі нову лінійку твердопаливних котлів Candle та Акумулюючого ( Накопичуючого) бака.

  З 2016 року компанія Candle представила споживачам нові котли. Всі ми знаємо що Основною лінійкою виробництва котлів були котли Candle тривалого горіння. На даний момент у компанії появилась лінійка котлів традиційного горіння така модель як Candle COAL та Candle UNI. 

  Але і це ще не все, у компанії змінився дизайн та функціонал у самого популярного котла Candle, з'явилась модель Candle TIME - ми вважаємо що дизайнерське рішення компанії Candle дає нам право віднести його в категорію Преміум класу, але цінова пропозиція настільки конкурентна що ми не можемо сказати що це дорогий котел.

  Також компанія Candle випустила лінійку Акумулюючих баків, які мають назву Candle Tanks.

  Давайте розберемо модельний ряд котлів Candle.

  Модель Candle COAL

  Це простий, але дуже ефективний котел. Найкраще проявляє себе при обігріві приватних будинків, невеликих готелів, адмінбудівель тощо. Він призначений для спалювання вугілля, але але в ньому можна використовувати інші види палива. Його легко обслужить будь-який споживач: Для очищення решітки від попелу на котлі встановлений важіль. Варто на нього натиснути і попіл повністю потрапить в зольник

  Потужність котла Candle COAL : 15, 20, 25, 30, 35, 40, 50 Kw.

  Модель Candle UNI

  Цей котел поміститься в будь-яку котельню. При невеликих розмірах він має досить велику камеру згорання. Котел пристосований для спалювання дерева та кам'яного вугілля. Однак в залежності від потреб в ньому можна використовувати інші види паоива. Наявність рухомих рушт спрощують процес чистки котла.

  Потужність котла Candle UNI : 12, 18, 23, 30, 40, 50 kw.

  Модель Candle TIME - це оновлена модель звичайного котла Candle тривалого горіння. В ній сучасний дизайн та автоматика TECH - лідер ринку автоматики до котлів в Євросоюзі.

  Цей котел призначений для обігріву індивідуальних та промислових приміщень. У топці котла циліндичної форми добре згорають дрова, брикети деревної тирсита торф'яні брикети. У котлі застосований унікальний спосіб спалювання твердого палива: горить тільки верхній шар, а не все завантажене паливо. Після згоряння одного шару дров розподільник повітря опускається нижче і завжди тримається на рівні палаючих дров - в осередку горіння.

  Потужність котла Candle Time : 18, 20, 33, 35, 50 kw.

  Модель акумулюючого бака Candle Tanks

  Основними перевагами використання теплоакумулюючих ємностей є:

  - можливість приєднання до будь-якого джерела теплопостачання: твердого палива, електричного або газового котла чи сонячного колектора.

  - Зменшення періодів завантаження котла.

  - Виключення можливості закипання води у котлі в разі відключення насосної групи від електропостачання.

  - Раціональне використання палива - економія до 35 %.

  - Збільшення терміну експлуатації системи опалення.

  Об'єм Теплоакумуляторів Candle Tanks : 500 л, 750 л, 1000 л.

 • 23 Травня 2016 Сонячні колектора

  Ви знаєте що сонячна енергія може суспільству приносити не лише електроенергію, ви можете задопомогою Сонячних колекторів і набути тепло у ваших домівках. Сонячний колектор використовує сонячну енергію та з її допомогою нагріває воду або антифриз, виробляє тепло.

  Як працює колектор?

  Є декілька видів сонячних колекторів:

  Сонячний Колектор ділиться на два види:

  - плоскі колектори;
  - вакуумні колектори.


  Такі сонячні колектори, використовуються для обігріву води в період коли сонце найбільш активне. З допомогою сонячних колекторів споживачі замітно скорочують витрати на обігрів води.

  Економія на електроенергії у випадку нагрівання гарячої води складає близько 70%. Якщо опалювати будинок то показник досягне 30

  Особливості при монтажі колекторів
  Здебільшого сонячні колектори під кутом в нерухомомустані, Який вибрати кут? Це залежить цілі нагрівання води, де використовуатимете нагріту воду. Сонячні Колекторимонтуються на південь, враховується рельєф місцевості. Забороняється відхилення від півдня більше ніж на 30 градусів.
  Розглядати та цікавитись монтажем сонячного колектора потрібно ще на початку будівництва або запуску опалювальної системи, наприклад замість звичайного бойлера або пустого акумулюючого баку ви можете встановити сонячний колектор, який вам нагріє воду за яку нагріваня якої вам неприйдеться платити.

  Давайте розглянемо Сонячний Колектор "Плоский"
  Частіше в побуті використовують саме такі колектора. Складається такий колектор з скляної панелі на яких розміщені пластини, які проводять тепло.
  Пластини можуть бути мідні або алюміній. Зарахунок фабричної обробки пластини вкривають великою кількістю шарів, з допомогою яких УФ- промені ефективніше пошлинаються та утримуються. Стінки та днища колекторів вкривають теплоізоляційним матеріалом для мінімізації тепловтрат.

  Яким чином працюють "Плоскі" колектори

  1. Мідні або Алюмінієві пластини поглинають світло сонця яке попадає на матове скло.

  2. Коли пластини нагріваються вони передають тепло теплоносію, Теплоносієм являється вода або антифриз.

  3. Телоносії передають тело в бойлер не прямого нагріву або акумулятор тепла ( Буферна ємність).

  Давайте розглянемо Вакумні колектори.


  Конструкція вакумного колектора нагадуватиме будову термоса - складається з однієї скляної колби яка розміщується в іншу скляну трубку з більшим діаметром. Коли повітря міжтрубами викачується утворюється вакуум, за допомогою якого утворюється відмінна теплоізоляція. Конструкція вакуумної трубки складається з мідної пластини яку покрили поглинаючим матеріалом, зарахунок якого збільшується накопичення сонячної енергії та незначна емісія теплового випромінювання.
  Основною перевагою вакумного колектора над плоским є те, що він може зберігати свою ефективність при низьких температурах на приклад при - 29 градусів.

  Яким чином працюють вакуумні колектори?

  1. Теплова енергія утворюється коли сонячна енергія проходить через вакуумну трубку та поглинається.
  2. Ця теплова енергія передається до теплообмінника
  3. Воду яку вже нагріли переходить до акумулюючого бака. Холодна вода надходить для нагрівання.

  Як ви вважаєте кого може зацікавити сонячна енергія чи сонячні колектора?


  Ми вважаємощо абсолютно всіх.
  Сонячні колектора, які можуть перетворити сонячну енергію в тепло ваших осель, без постійних щомісячних затрат можуть цікавити всіх.
  Ця система працює автономно, вона не вибаглива в роботі та сервісі. Ви можете економити не малі кошти, а тарифи на газ та електрику тільки ростуть, платіжки стають не реальними. Монтаж колекторів не зобов'язує вас міняти всю систему опалення, потребує зробити деякі зміни та вибрати місце на даху.
  Популярність в Україні на Сонячну-альтернативну енергетку тільки з кожним роком росте.

  З повагою,

  Дирекція компанії «Warm Tap»

  manager@warmtap.com.ua

  warmtap.m@gmail.com

  тел. +38099-012-77-60

  тел. +38068-615-51-58

  сайт: warmtap.com.ua

  Життя Наповнене Теплом!

 • 20 Травня 2016 Сонячні батареї

  В Україні сонячна- екологічна енергія набуває великої популярності.
  У зв'язку з ростом цін на електроенергію, велика кількість людей шукає альтернативу в енергетиці.
  Ви також втомились слідкувати за тарифами?
  В такому випадку потрібно встановлювати сонячні батареї

  Що собою представляє сонячна батарея?

  Сонячна батарея перетворює енергію сонця в електрику. Це перетворення відбувається завдяки Кремнію. Кремній - найпоширеніший земельний елемент, а це значить, що його добування та запас приємно впливає на собівартість сонячних батарей. Основною перевагою сонячної енергії - це екологічність. Сонячні батареї немають жодних шкідливих викидів, випромінювань, відходів. Таке джерело вкрай надійне. Але також має мінуси - непостійний характер. Похмура погода, знижує можливості генерації, через це система сонячних батарей працює спільно з традиційними джерелами електроенергії.
  Порівняння сонячних батарей.

    

  Які батареї існують? монокристалічні, полікристалічні або тонкоплівкові?

  Порівняльні характеристики сонячних батарей.
   

  Зовнішній вигляд Сонячних батарей.

  Монокристалічні батареї мають однорідний колір, у них вихідний кристал складається з одного зерна та у них заокруглені кути.

  Полікристалічні батареї мають квадратну форму, неоднорідна структура, яка відображається різними розмірами і формою кристалів з наявністю домішок.

  Тонкоплівкові батареї зроблені з тонких шарів кремнію. Кремній напилюється на фольгу або скло в умовах вакууму. Такі батареї можуть відрізнятися матеріалами шарів, які формуються з: телурид кадмію, аморфного кремнію, органічних речовин, а також індію, селеніду або галію.

  Порівняння в ефективності сонячних батарей
  Самий вищий показник ефективності мають Монокристалічні батареї близько 23,2%. Зарахунок високого рівня очищення Кремнію.

  Рівень ефективності Полікристалічних батарей дещо нижчий близько 18,5%. Знижена ефективність спричинена переробкою сировини для виготовлення полікристалів.Домішки вуглецю, кисню зменшують робочу площу елементу.

  Тонкокристаллічні батареї - їхній ефект близько близько 12,5%. Обмеження зв'язані з розміром панелі.

  Цінове порівняння сонячних батарей.
  Цінова політика зумовленна собівартістю виробництва. Монокристалічні батареї дорожчі від полікристалічник на 14,5-19,5%, а з тонкоплівковими близько 33%. Причиною цьому є складність технологічної очистки кремня.

       

   

   

    Яку сонячну батарею обрати ?

   

  Монокристалічні батареї  

  Переваги Монокристалічних батарей:

  • Високий робочий показник, досягаються за допомогою кремня, який пройшов високий ступінь технологічної очистки
  • Найвищий показник монокристалічних сонячних елементів близько 23%.
  • Зручність монатжу. За рахунок великої ефективності можна використовувати меншу площу відведену для батарей.
  • Великий термін служби.Термін використання мінімум 25 років.

  Недоліки:

  • Не дешева ціна. Дані батареї дорожчі інших, але окупність вкладу коштів швидча та надійніша.

   

   

  Полікристалічні батареї

  Переваги:

  • Доступна ціна. Зарахунок невеликого вкладу при запуску сонячної енергії, користуються більшим попитом.

  Недоліки:

  • Ефективність. Хотільсь би кращого результату показник вище 14-18% не досягає. Основна причина погана очистка кремнія.
  • Потреба у використанні більшої площі. Для досягнення потужності потрібно монтувати більше панель ніж у монокристалічних.
  • Чутливі до високої температури.Через велику кількість домішків при великих температурах відвувається хімічна реакція, яка впливає на термін служби.

  Тонкоплівкові батареї

  Переваги:

  • Найдешевший варіант з сонячних батарей.
  • Красивий вид у звязку з однорідним напиленням крамнія.
  • Стійка до високих теператур. Вважаються стабільними не зважаючи на високі температури.

  Недоліки:

  • Низька ефективність вимагає великої площі розміщення батарей.
  • Велика затратна частина для досягнення рівння потужності електроенергії та на монтаж.
  • Короткий термін служби.

   

  Ви мабуть думаєте що рішення важке, Для цього вам достатньо зателефонувати в компанію Warm Tap та менеджери допоможуть вам у підрахунках та виборі сонячної екологічно чистої енергії.
  Вам потрібно знати потрубу встановлення, яка потужність вам потрібна, де буде розміщення батарей.

  З повагою,

  Дирекція компанії «Warm Tap»

  manager@warmtap.com.ua

  тел. +38099-012-77-60

  тел. +38068-615-51-58

  сайт: warmtap.com.ua

  Життя Наповнене Теплом!

 • 15 Травня 2016 Як вибрати якісний газовий котел?

  Як вибрати якісний газовий котел?

  • Газовий котел – це сучасний та потужний прилад, за допомогою якого можна опалювати різні території. Обираючи новий газовий котел слід звернути увагу на його конструкційні особливості, варіант палива, фірму-виробника та цінову політику. Газові котли від вітчизняного виробника є одними з найдешевших, однак імпортні моделі опалювального обладнання є більш потужнішими. Лідерами серед опалювальних приладів є котли від таких відомих закордонних брендів, як Vaillant, Buderus, Chaffoteaux, Saunier Duval та Viessmann. Якісний газовий котел має в собі поєднувати середню ціну, надійність та комфорт у використанні, довговічність, екологічну безпечність та фінансову економічність.

  Під час вибору газового котла зверніть увагу на спосіб проведення монтажних робіт, матеріал з якого виготовлений котел, варіанти палива, а також на кількість контурів. Крім того, важливими є показники потужності приладу. Якщо, Ви обираєте газовий котел для маєтку то саме від його потужності залежить продуктивність та ефективність всього опалювального процесу.

  Для того, щоб обрати «правильний» та якісний котел Вам достатньо тільки зв’язатися з менеджерами Інтернет магазину Warm Tap. Спеціалісти Warm Tap порекомендують Вам найоптимальніший та фінансово вигідний варіант опалювального приладу в залежності від особливостей Вашого будинку чи квартири.

 • 15 Травня 2016 Монтаж твердопаливних котлів

  Монтаж твердопаливних котлів

  Монтаж твердопаливного котла – це важливий процес, який вимагає кваліфікованих знань та практичних навичок. Саме тому підключення твердопаливного котла треба довірити виключно професіоналам.

  Монтаж твердопаливних котлів складається з наступних етапів:

  • Остаточна підготовка місця для установки опалювального приладу;
  • Установка котла;
  • Встановлення системи для відводів результатів горіння;
  • Установка системи опалення та встановлення радіаторів;
  • Обв’язка бойлера для опалення.

  Перед початком проведення монтажних робіт для котла, необхідно максимально точно обрати місце для майбутнього встановлення. Місце, де буде встановлено котел, має мати відмінну вентиляцію та знаходитися окремо від житлових приміщень.

  Монтаж твердопаливного котла слід проводити на спеціальному бетонному фундаменті з висотою до двадцяти сантиметрів. Крім того, для більшої надійності до бетонної підставки додатково можна додати міцну сталеву пластину.

  Провести правильні монтажні роботи для твердопаливних котлів допоможуть фахівці Інтернет магазину Warm Tap.

  Інтернет магазин Warm Tap – це широкий вибір приладів для опалення швидке встановлення котлів.

 • 15 Травня 2016 Як правильно обрати твердопаливний котел?

  Як правильно обрати твердопаливний котел?

  Сьогодні, твердопаливні котли широко використовуються для опалення приміщень різного цільового призначення. В залежності від масштабу опалювальної території та від конструкційних особливостей приладу слід обирати «правильний» котел.

  Розрізняють сталеві твердопаливні котли з чавуну.  У якості палива для котла з чавуну слід обирати паливні гранули, дрова або ж вугілля. Під час вибору приладу з чавуну слід звернути увагу на розміри дверей у топці. Чим вони є більшими, тим  зручніше буде  завантажити туди паливо.

  Котли є таких видів:

  Твердопаливний котел традиційного горіння. Основними представниками яких є ТМ SAS, Defro, Viadrus, Candle, Atmos …

  Твердопаливний котел тривалого горіння. Основними представниками яких є ТМ Candle, Stropuva.

  Зазвичай твердопаливний котел з чавуну обирають для опалення у промислових цілях. Такий котел має значну вагу, тому його необхідно встановлювати на фундаменті з бетону.

  Сталевий твердопаливний котел виготовляється з жароміцної сталі та є оснащеними сучасними блоками управління. Перевагою сталевих котлів є те, що є можливість опалювати приміщення навесні або холодним літом за допомогою електрики, а взимку використовувати вугілля. Такими котлами можна легко підтримувати оптимальний мікроклімат у приміщенні у будь-яку пору року. Саме тому сталеві твердопаливні котли найчастіше обирають для теплого будинку.

  Вибрати не дорогий твердопаливний котел високої якості та від кращих фірм-виробників Ви зможете в Інтернет магазині Warm Tap просто зараз.

  Якщо вас зацікавить співпраця телефонуйте або пишіть на e-mail:  manager@warmtap.com.ua.

  З повагою,

  Дирекція компанії «Warm Tap»

  manager@warmtap.com.ua

  тел. +38099-012-77-60

  тел. +38068-615-51-58

  сайт: warmtap.com.ua

  Життя Наповнене Теплом!

 • 12 Травня 2016 Твердопаливні Котли Визит ( Візит )

  В нашому асортименті добавились Твердопаливні котли Економ Варянту ТМ Візит. Виробник : Україна. 

  Дані твердопаливні котли мають надзвичайно доступну цінову категорію.

  У нас є цікава оптова пропозиція для партнерів по твердопаливних котлах Візит.

  Твердопаливний котел Візит KOS Ekonom призначений для спалювання традиційного палива з використанням природної тяги і можливістю установки електронного блоку управління. Паливом котла може служить кам'яне вугілля, дрова, брикети, різного типу деревні відходи. Ручне завантаження палива.

  Потужність 12 kw, 17 kw, 23 kw.

  Котел KOS Ekonom може однаково експлуатуватися в відкритих і закритих системах циркуляції теплоносія. Внутрішній тиск системи в межах 1,5 Бар. Є можливість доукомплектування системи блоком управління з вентилятором, або механізмом терморегулювання в ручному режимі. Котел виготовлений з Спеціалізоване котельної сталі Р265 GH і має товщину стінок 3 мм.
  Спеціально для такого типу котла був встановлений подвійний теплообмінник горизонтального типу, що істотно підвищує ефективність системи опалення. Котел Ekonom  можна експлуатувати в парі з газовим котлом, як основним так і допоміжним по типу резервного.

  ПЕРЕВАГИ
  Чавунні колосники.
  Невисока вартість.
  Великий обсяг камери згоряння.
  Можливість експлуатації без електрики.
  Хороша теплоізоляція від зовнішнього оточення.
  Широкий люк очищення, зручно очищати котел від сажі.

  Якщо вас зацікавить співпраця телефонуйте або пишіть на e-mail:  manager@warmtap.com.ua.

  З повагою,

  Дирекція компанії «Warm Tap»

  manager@warmtap.com.ua

  тел. +38099-012-77-60

  тел. +38068-615-51-58

  сайт: warmtap.com.ua

  Життя Наповнене Теплом!

 • 12 Травня 2016 Твердопаливні Котли Candle

  Твердопаливні котли Candle задумав та створив креативний інженерний відділ компанії Aremikas, який знаходиться в Литві. Вони виготовили унікальний вид котла який горить за прикладом «Свічка» (по-литовськи ZVAKE), Інженери змогли одночасно модернізувати принцип роботи відповідальних елементів і підвищити ергономічність корпусу.

  Технічні характеристики

  Основною метою було зробити універсальність котла Candle. В результаті змінили багато недоліків ТТ-систем. Інженери створили котел який має можливість спалювати:

  Твердопаливний котел Candle зроблений таким чином, щоб в топку можна було загрузити багато  дров, але горіння відбувається не по всій загрузці дров, а лише по верхній частині.

  Види Твердопаливних котлів

  Candle 18 kw

  Candle 20 kw

  Candle 33 kw

  Candle 35 kw

  Candle 50 kw

  Принцип горіння твердого палива побудований таким чином, що коли загрузка дров розпалюється, повітря подається в камеру згорання і розподіляється зверху котла вниз. Повітря попадає по трубі, на кінці якої вмонтований розприділювач повітря, який спирається на осередок горіння та спускається вниз при зменшені кількості дров в камері згорання.

  Переваги котла Candle та недостачі

  Користувачам подобається два моменти:

  Його Економія за рахунок великого  періоду самостійного горіння, з досвіду використання, котли тривалого горіння Кендл без дозагрузок нагріває воду до 48 год. (якщо використовується тріска) до 8 діб (коли основним пальним виступають колоди).

  Не потребує монтажу додаткового накопичувача ( принцип роботи гарантує стабільну температуру при відсутності циркуляції; за першу добу значення знижується всього на 12-16 ° С).

  Спеціалісти, які часто тестували  котел тривалого горіння Сandle, підкреслюють 4 кілька інших вигідних фактора:

  Проводити чистку котла від попелу достатньо 3 рази на місяць

  дозвіл виконувати загрузку пального одночасно з виходом в активний режим;

  підвищення стійкості до перепадів тиску, досягнуте за допомогою «витягування» корпусу;

  Не має потреби використовувати теплоакумулятор зарахунок можливості котла модилювати потужності.

   

  Мінуси тестувальники та користувачі, які залишають відгуки в звітних центрах, називають однакові.

   

  Є потреба монтувати котел тривалого горіння Candle спеціально відведеному місці.

  Створення  відчутного конденсату коли завантажуються вологі дрова (більше 31%) палива.

  Котел  викидає попел в холодний  період;

  Якщо вас зацікавить співпраця телефонуйте або пишіть на e-mail:  manager@warmtap.com.ua.

  З повагою,

  Дирекція компанії «Warm Tap»

  manager@warmtap.com.ua

  тел. +38099-012-77-60

  тел. +38068-615-51-58

  Життя Наповнене Теплом!

 • 07 Травня 2016 Димоходи ТМ Версія-Люкс

  Компанія Warm Tap постійно розширяє асортимент товару.

  На даному етапі у нас появився повний асортимент димохідних систем ТМ Версія-Люкс. Компанія Версія-Люкс - це провідна компанія - лідер-виробник в Україні по виробництві димарів.

  ТОВ «Версія-Люкс» представляє димарі з кислотостійкої і жароміцної нержавіючої сталі. Завдякицим характеристикам вироби ТМ Версія-Люкс має широкий спектр використання - від конденсаційних газових котлів до камінів та дров'яних печей. З огляду на це, обов'язковим є вибір правильної товщини стінки труби з нержавіючої сталі. Для газоподібного палива рекомендується товщина стінки 0,5-0,6 мм, тоді як для твердого - 0,8 або 1 мм, в залежності від температури димових газів.

  Димохідна система з нержавіючої сталі є універсальною та може працювати з будь-яким опалювальним устаткуванням. Також димоходи Версі-Люкс зручний тп простий в монтажі, вони займають невелику площу. Завдяки модульності (найбільша довжина труби - 1 метр) з комплектуючих можна зібрати димохідну систему будь-якої конфігурації.

  Одностінні димоходи

  Одностінні димоходи з нержавіючої сталі призначені для гільзування цегляних каналів. Вони надійно захищають існуючий димохід від впливу агресивного конденсату, що утворюється в процесі роботи сучасних опалювальних приладів.

  Одностінні системи використовуються для прокладки димового каналу тільки всередині опалювального приміщення, або як вставки в існуючий цегляний димохід газового котла, каміна, печі та ін. ..

  Двостінні димарі

  Для облаштування димарів зовні приміщення (прибудовані димоходи, частина димоходу, яка перебуває над дахом) використовуються утеплені димарі (сендвіч).

  Попередньо ізольовані труби складаються з внутрішньої і зовнішньої труби (кожуха). Між ними знаходиться пресований мінераловатний ізоляційний матеріал на основі базальтових порід товщиною 30-35 мм, що витримує температурний режим до 1000 º С і володіє низькою теплопровідністю. Це дозволяє звести до мінімуму утворення агресивного конденсату. Також за рахунок ізоляції двостінні димарі максимально зберігають температуру димових газів, запобігаючи зниженню тяги в зимовий період.

  Якщо вас зацікавить співпраця телефонуйте або пишіть на e-mail:  manager@warmtap.com.ua.

  З повагою,

  Дирекція компанії «Warm Tap»

  manager@warmtap.com.ua

  тел. +38099-012-77-60

  тел. +38068-615-51-58

  Життя Наповнене Теплом!

 • 26 Квітня 2016 Сучасні твердопаливні котли

  Сучасні твердопаливні котли

  Сучасний твердопаливний котел – це високотехнологічний прилад, основним завданням якого є швидке розповсюдження теплової енергії у приміщенні. Сьогодні існує значний вибір приладів для опалення, які відрізняються між собою, як ціновою політикою, так і технологічними характеристиками. Обираючи новий твердопаливний котел слід звернути увагу на тип палива, завдяки якому буде відбуватися процес опалювання приміщення, та на матеріал з якого вироблено сам котел. Крім того, для ефективної роботи опалювального обладнання значну роль відіграють внутрішні конструкційні особливості, а саме, вірне розташування теплообмінників.

  Одними з найбільш популярних приладів для опалення є  твердопаливні котли, в яких у якості палива  можна використовувати дерево. Саме деревина відноситься до категорії найбільш недорогого та екологічного пального. Твердопаливні котли на дровах розрізняють за типом горіння на класичні та тривалі.  Котли класичного горіння є оснащеними спеціальними датчиками, які контролюють температуру води у котлі, завдяки чому відбувається попередження виходу з ладу опалювального обладнання. Перевагою таких твердопаливних котлів є їх простота в обслуговуванні та доступна ціна. Твердопаливні котли з горіння тривалого типу є не менш вдалим вибором та передбачають збільшення процесу горіння до 30 годин.

  Купити новий твердопаливний котел високої якості та від кращих фірм-виробників Ви зможете в Інтернет магазині Warm Tap просто зараз.

  Інтернет магазин Warm Tap пропонує широкий вибір якісних твердопаливних котлів та тільки доступні ціни.

  З повагою,

  Дирекція компанії «Warm Tap»

  Життя Наповнене Теплом!

  warmtap.com.ua

  manager@warmtap.com.ua

  +38068-615-51-58 +38099-012-77-60
 • 26 Квітня 2016 Що потрібно знати про вибір бойлера?

  Що потрібно знати про вибір бойлера?

  Бойлер – це спеціалізований нагрівач, який легко може вирішити проблеми відсутності центрального водопостачання гарячої води. Для того, щоб бойлер був надійним та довговічним приладом до його вибору слід віднестися максимально уважно.

  Вибір бойлеру – це важливий процес, під час якого, переш за все, слід звернути увагу на об’єм та потужність приладу. Вибирати об’єм бойлеру слід відштовхуючись від загальної кількості джерел споживання води, а також від кількості членів родини, які проживають в будинку. Також необхідно звернути увагу на внутрішнє оброблення бойлеру. Найкращім варіантом буде склофарфор або емаль.

  Вибирати кращий бойлер для води треба за типом живлення. Електричний бойлер є найпопулярнішим вибором, який передбачає потужність до 3 кВт для невеликого приладу та до 6 кВт для більш об’ємного бойлеру. За варіантом нагріву води нові бойлери діляться на накопичувальний, поточний та бойлери непрямого нагріву.

  Бойлери непрямого нагріву користуються великим попитом в комплекті до твердопаливних котлів.

  Для того, щоб отримати експертну консультацію та купити бойлер високої якості Вам достатньо лише зв’язатися з спеціалістами Інтернет магазину Warm Tap.

  Інтернет магазин Warm Tap – це широкий вибір сертифікованих бойлерів та тільки доступні ціни. Також компанія Warm Tap займається оптовим та роздрібним продажем опалювальної техніки.

  З повагою,

  Дирекція компанії «Warm Tap»

  Життя Наповнене Теплом!

  warmtap.com.ua

  manager@warmtap.com.ua

  +38068-615-51-58 +38099-012-77-60
 • 26 Квітня 2016 Основні неполадки твердопаливних котлів

  Основні неполадки твердопаливних котлів

  Твердопаливний котел – це спеціалізований прилад, основним завданням якого є передавання теплової енергії з метою подальшого опалення приміщення. За своєю будовою твердопаливний котел відноситься до категорії недорогих та функціональних елементів опалення, однак під час використання прилад може вийти з ладу. Причиною несправності котлів може бути, як використання палива підвищеної вологості, так і генерація зайвого тепла або ж відключення живлення насосу для циркуляції.

  До основних неполадок твердопаливних котлів відносяться:

  • Перегрівання твердопаливного котла;
  • Забитий пальник;
  • Витікання води з приладу;
  • Йде дим з дверей твердопаливного котла;
  • Тече вода з димоходу;

  Причинами цьому можуть бути :

  • Не кваліфіковані монтажники;
  • Брак твердопаливного котла з заводу;
  • Котел не заводського виробництва;
  • Не правильна обв’яка котла;
  • Та багато інших….

  Для того, щоб не стикатись з такими проблемами та вірно вибрати опалювальну техніку котел на твердому паливі чи комплектуючі для котельні, слід звертатися тільки  до спеціалістів.

  Компанія Warm Tap – це команда висококваліфікованих спеціалістів, які пропонують продаж, діагностику та консультаційний супровід по продажу твердопаливних котлів та опалювальної техніки.

  З повагою,

  Дирекція компанії «Warm Tap»

  Життя Наповнене Теплом!

  warmtap.com.ua

  manager@warmtap.com.ua

  +38068-615-51-58 +38099-012-77-60
 • 26 Квітня 2016 Автономне опалення для квартир

  Автономне опалення для квартир

  Сьогодні, перехід на автономне опалення є вірним рішенням для та комфортного пожежобезпечного проживання. Перевагою автономного опалення є значна фінансова економічність під час споживання теплової енергії, а також максимальна екологічність.

   Для того, щоб нова система опалення була довговічною та ефективною до її вибору слід віднестися максимально уважно.

  Автономне водяне опалення є одним з найпопулярніших варіантів теплого дому. Індивідуальне опалення даного типу працює за принципом «нагрів води» та швидко розповсюджує тепло по квартирі. Якщо Ви обираєте водяне опалення, то наступним кроком стане вибір «правильного» котла. Крім того, автономне водяне опалення може бути, як з природнім, так і з примусовим видом циркуляції води. Якщо, автономне опалення в квартирі відноситься до примусового типу, то слід додатково придбати електричний насос, який виконує функцію перекачування води. Індивідуальне опалення з природньою циркуляцією не буде потребувати додаткової електроенергії.

  Для того, щоб отримати експертну консультацію з питань підбору котла та комплектуючих для автономного опалення Вам достатньо  тільки зв’язатися з менеджерами Інтернет магазину Warm Tap.

  З повагою,

  Дирекція компанії «Warm Tap»

  Життя Наповнене Теплом!

  warmtap.com.ua

  manager@warmtap.com.ua

  +38068-615-51-58 +38099-012-77-60
 • 26 Квітня 2016 Як підібрати димар ( димохід )

  Чи варто говорити про те, що технічний прогрес не стоїть на місці, а технології удосконалюються з кожним роком? Сьогодні можна опалити будинок за допомогою котлів, які мають ККД вище 100%, або використовувати альтернативні види палива, спалюючи його в твердопаливних котлах! Вибір опалювальних пристроїв дуже різноманітний, але всі вони вимагають одного - надійної димохідної системи.

 • 02 Квітня 2016 Теплобак Forward

  Компанія Forward Technologies - це Український виробник, який представляє Акумулючі баки ( Теплоакумулятори, Акумуляційні ємкості). Акумуляційні баки виготовляються з високо якісної чорної сталі та нержавійки товщиною 3мм Баки від 1500 л. - 4 мм. Баки виготовляються від 200 л- 5000 л.

  Теплобак Forward у базовій комплектації чотиришарова теплоізоляція (незнімається):
    - Пенополиуритан; 2. Фольга; 3. Войлок; 4. Кожзаменитель = Тепловтрати не більше 4%!!!!

  - Розміри баків можна замовляти з кроком 1 см без зміни ціни

  - Замовник особистоможе вибрати колір чохла.

  Гарантія на Бак 3 роки

  Основні переваги Акумуляційної ємності:

  - Економія на котлі ( Зникає потреба в котлах довготривалого горіння)

  - Теплоізоляція до бака входить в ціну Бака.

  - Входить у любі двері ( можна виготовити під індивідуальне замовлення)

  Можливість економії на монтажних роботах - установка з'єднувальних патрубків згідно Ваших потреб.

  - Доступна ціна ( не переплачуєте за бренд)

  - 3-х Шарове утеплення ( тепловтрата 4 %)

 < 1 2 3 4 > 
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно