+38068-615-51-58 Володимир +38099-012-7760 Володимир
Ваш список
“Список порівнянь пустий
Ваш список
“Список бажань” пустий

Новини

 • 15 Березня 2018 Колектори для котельні

  Колектор призначений для рівномірного розподілу теплоносія в системах опалення різного типу.Теплоносієм може бути будь-яка призначена  для цього рідина,найчастіше вода.Застосування розподільчого колектора для котельні  дозволяє забезпечити рівномірний розподіл тепла по радіаторах або інших опалювальних приладах(тепла підлога ,бойлер),а також налаштовувати їхчи регулювати,не відключаючи при цьому опалювальну систему.Колектори можуть бути також спарені з гідрострілкою.Отвори вирізані за допомогою газоплазмової різки.Зварювання проходить у середовищі сумішей аргону і вуглекислого газу.Фарбування порошковою фарбою.

     Гідравлічна стрілка використовуєтся для розподілення декількох гідравлічних контурів для виключення впливу їх один на одний,і забезпечення різниці температур між подачею та звороткою не більше ніж 15 градусів.Гідравлічна стрілка забезпечує стабільну роботу котла з постійними параметрами,що дозволяє підвищити термін служби котла і зменшити витрати палива.

 • 05 Березня 2018 Електричні котли в магазині WARMTAP

  На сьогоднішній день активне будівництво котеджів і заміських будинків для успішної реалізації постійно вимагає впровадження сучасних технологій і новітніх засобів інженерного забезпечення. Одним з найбільш важливих елементів такого забезпечення є опалення. На грамотний вибір оптимальної системи опалення впливає безліч факторів: екологічні аспекти, доступність конкретного виду палива, обсяг споруджуваного об'єкта, проектно-архітектурні рішення, фінансові можливості і багато іншого. Правильно оцінити всі аспекти будь-якого виду опалення буває важко, особливо, якщо враховувати  великий вибір обладнання, яке представлене на сучасному ринку.

  Останнім часом в суспільстві спостерігається стійка тенденція, при якій відбувається все більший перехід від централізованої системи опалення до автономної системи, коли теплом забезпечується конкретна квартира, кілька квартир або окреме приміщення. Особливу популярність серед автономних теплосистем отримала система стаціонарного електроопалення, в якій використовуються електрокотли для опалення, перетворюють електрику в тепло без будь-яких проміжних теплоносіїв.

  Котли електричні досить успішно застосовуються для опалення житлових будинків, адміністративних і виробничих будівель. За своєю специфікою котли електричні мають ряд незаперечних переваг.

 • 01 Березня 2018 Душова стійка

     

  Gerts провідний китайський виробник арматури, фітингів та іншого сантехнічного обладнання. Грамотна розробка деталей і дизайну з сукупністю міцних і довговічних матеріалів головна концепція компанії. Результат якості оцінений відгуками і практикою покупця. Однією з причин такого популярного споживчого інтересу базовий матеріал при виготовленні обладнання нержавіюча сталь. Кожен новий елемент проходить тестування на міцність і якість, тому виробництво виключає можливі помилки і брак. Головний акцент компанія ставить на безпеку, за відомою всім причини сантехніка повинна бути міцною, в іншому випадку постраждати можуть і ваші сусіди. Озброюючись характерними особливостями інтернет- магазин «Warm Tap» з гордістю представляє красиві і надійні Gerts змішувачі.

 • 21 Лютого 2018 6 порад для економії тепла в будинку!

  6 порад для економії тепла в будинку!

  У даній статті ми розповімо як домогтися максимальної економії на опалення приватного і заміського будинку. Розглянемо як знизити прямі тепловтрати будинку, правильно підібрати і налаштувати котел на максимальну економію, поради по системі опалення, провітрювання та додаткового обладнання.

 • 20 Лютого 2018 Автономне опалення квартир

    На сьогоднішній день в багатьох людей стоїть питання якісного облаштування теплопостачання квартири.Це дає змогу почуватись комфортно навіть в найхолоднішу зиму.За допомогою правильного монтажу та вдало підібраних матеріалів можна досягнути максимальної економії та зручності.

       Для того щоб визначити ,яка система підійде саме вам , розглянемо пару варіантів існуючих опалювальних систем.

 • 19 Лютого 2018 Види газових котлів

    

      Сьогодні розглянемо різновиди газових котлів. Отже, від правильного вибору котла буде напряму  залежати мікроклімат нашого приміщення ,витрата газу .На сьогоднішній день існують такі види котлів: димохідний ,турбований ,конденсаційний. Одно та дво контурний .

 • 19 Лютого 2018 Акція на змішувачі Gerts

  Ми представляємо вашій увазі прекрасні змішувачі з нержавіючої сталі - марка сталі 304. Змішувач має унікальний красивий дизайн та надзвичайно спроможну ціну.

  Змішувач для кухні одноважільний - сантехнічний прилад, призначений для регулювання і змішування гарячої і холодної води, що дозволяє отримати єдиний потік з максимально комфортною температурою. Даний змішувач призначений для кухонної раковини і являє собою корпус з виливом, що має керуючий елемент у вигляді важеля, що дозволяє "запам'ятовувати" температуру води, яка імпользовалась перед цим. У комплекті йде: змішувач, кріплення, підводки.

  Характеристики та конфігурація вироби, а також комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. За внесення виробником зміни, магазин відповідальності не несе.

 • 01 Червня 2017 Компанія Warmtap на виставці Aqua Therm

  В місті Київ проходить виставка Аква Терм 2017.Компанія Warm tap завжди слідкує за новинками які появляются на ринку опалювальної техніки,для того щоб рішення в розробці проекту монтажу ваших котелень було якісним та економічно вигідним.Ми співпрацюєм тільки з лідерами та перевіреними виробниками та брендами.Один з таких це компанія CANDLE,яка на виставці представила новий котел на пелетти з автоматичною подачею та пальником.Теплообмінник виготовлений з сталі товщиною 6 мм,наявність водяної рушти а також мікропроцесор,який  забезпечує постійну роботу котла.Його дуже легко обслужить будь-який споживач.

  Також плідно співпрацюєм з компанією HIDROMIX,яка пропонує комплексні та правильні рішення при монтажі котелень.Виготовляє колектора та гідрострілки любої складності та потреби

  Компанія Hidromix виробник #1 в Україні по колекторах та групах швидкого монтажу котельні.
  А саме головне надійний партнер та хороша людина в лиці Миколи Карлова.

 • 24 Лютого 2017 Газові котли TIBERIS

  Виробництво котлів і сама компанія почала свою історію в недалекому 2006 році. Країною виробником являєтеся Італія. Модельний ряд складається з котлів з бітермічним теплообмінником-Oberon,і котла з пластинчастим теплообмінником –Atlas.

 • 14 Лютого 2017 Колективні димоходи від Версія Люкс

  Компанія Warm Tap пропонує димохідні труби, Колективні димоходи від ТМ Версія Люкс.

  Колективні димоходи


  Колективні димоходи для поквартирного опалення розроблені для створення загальної системи опалення та вентиляції як в нових будівлях, так і замість застарілих димоходів.
  Колективні димоходи у Львові від компанії Warm Tap для поквартирного опалення виробництва ТОВ «Версія Люкс» дають можливість споживачеві істотно економити свої фінанси: регулювати, відстежувати і контролювати витрати палива та енергії. Більше того, ремонт і сервісне обслуговування систем колективних димоходів вимагає значно менших грошових витрат у порівнянні з комунальними інженерними.
  Ми пропонуємо колективні димоходи компанії «Версія Люкс» - це якісна газощільна система поквартирного відведення димових газів, яка повинна бути встановлена в будь-якій сучасній будівлі. Колективні димоходи для поквартирного опалення можна розташувати не тільки у внутрішній шахті будови ( наприклад так якодностінний димохід), але й на фасаді, ззовні будівлі(коаксіальні і двостінні)
  Warm Tap пропонуэ коаксіальні, двостінні й одностінні системи поквартирного димовідведення у Львові, вул. Шевченка 154.
  Зазвичай, при проектуванні індивідуального опалення приділяється особлива увага вибору котла. але не менш важливим питанням є облаштування димовідведення, так як від цього залежить стабільна та економічна робота опалювального обладнання. Згідно з прийнятим в 2007 році державним стандартом ДСТУ Б В.2.5-33:2007, регламентується встановлення колективних димоходів замість застарілої технології викиду димових газів на фасад будинку.

 • 10 Лютого 2017 Програма кредитування IQ energy 20 % Компенсації
 • 03 Лютого 2017 Компанія Warm Tap пропонує для вас якісний та швидкий монтаж систем опалення

 • 30 Грудня 2016 З Новим Роком Вас Вітаєм Щастя Радості Бажаєм Warm Tap

 • 21 Грудня 2016 Продукція Meibes

  Шановні клієнти та партнери. Пропонуємо вашій увазі продукцію компанії Meibes. 

  Компанія WARM TAP постійно розширяє асортимент якісної продукції.

  MEIBES є синонімом німецької надійності і довговічного безаварійного терміну роботи.

  Вся продукція компанії напрямки Climate Control об'єднується ім'ям MEIBES PLUS, і ділиться на 7 сегментів:

  - Обв'язка котелень (торгові марки Meibes і Huch EnTEC);

  - Автоматика (торгова марка Elodrive);

  - Накопичувальні ємності (торгова марка Huch);

  - Сонячні системи (торгові марки Meibes і Huch EnTEC);

  - Інженерні рішення (торгові марки Rossweiner, Simplex і Ballorex);

  - Інфрачервоні водяні панелі (торгова маркаMeibes і Huch EnTEC);

  - Централізоване теплопостачання (торгова марка Meibes і Logotherm).

  Продукція MEIBES відома на ринку вже більше 50 років. Дочірнє підприємство в Україні, ТОВ «ІНТЕКС ХОЛДІНГ УКРАЇНА», було відкрито в 2008 році. В даний час компанія має мережу партнерів на всій території України, а також партнерів в країнах СНД. Завдяки налагодженій логістичного сервісу, власним складським площами, а також широкій дилерській мережі обладнання MEIBES можливо придбати в будь-якому місті України.

 • 22 Листопада 2016 Чорна П'ятниця на Опалення Warm Tap, вул. Шевченка 154

  Звертайтесь в магазин Warm Tap - знижки вам забезпечені.

 1 2 3 4 > 
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того щоб додати товар, Вам необхідно